Cien

Ár:   349 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

dandy

2015. augusztus 4.

Szeretek a Lidl-be vásárolni, kaját... a kozmetikumoknál mindig továbbgurulok, de ezt a tusfürdő ott ordított az arcomba, amikor sorba álltam a pénztárnál. :) És mivel nagyon szép volt a csomagolása és rá volt írva hogy krémtusfürdő és valami háromszázpárforint volt kiírva, így megszagoltam és a kosaramba landolt, gondoltam ha másra nem hát kézmosásra biztos jó lesz, mert valami isteni illata volt. Kellemes meglepetés ért zuhanyzás közben, mert nagyon jó krémes volt, jól tisztított, habzott és nagyon tartós volt az illata is, nem szárított, nem mellesleg 300 ml. Mikor legközelebb mentem már nem találtam, kár hogy limitált volt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

grety.reich

2015. június 1.

Nem kedvelem túlságosan a Lidl saját márkás dolgait, de imádom megszaglászni a tusikat. Épp így tettem, amikor a kezembe került ez. Hát, valami isteni illata van, és nagyon sokáig lehet érezni fürdés után is. Egyszerűen imádtam, kár, hogy csak egy darabig lehetett kapni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.