Cien

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Nyugtató kamillakivonattal finoman és alaposan tisztítja az érzékeny bababőrt és a finom babahajat. A búzafehérjét tartalmazó és szappanmentes tisztító összetevők gyengédek a finom bababőrhöz. Nem csak babáknak, a felnőtteknek is ajánlott.

Vegán, pH-bőrsemleges termék; ásványolajok, szilikon és színezék nélkül.

Nikolett05

2019. július 29.

Most voltunk nyaralni és az ottani lidl-be vettünk mert elfelejtettünk fürdetőt hozni a csöppünknek. Hááááát elnézve az összetevőit + az illatát csilllagos ötöst kell adnom. Újravevős cuccc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

nyk

2019. július 23.

Ez maga volt a CSODA. A férjem szuper érzékeny ekcémára hajlamos bőrére csak ez a fürdető vált be. Több alcohol, SLS, szilikon, parabén stb. menteset is kipróbáltunk (nem egyszerű ilyeneket találni!), de állagában, habzásában, hatékonyságában ez vált be a legjobban. Nem szárítja a bőrt és mellette teljesen elmúlt az ekcémája (mosószert, öblítőt, naptejet, mindent lecseréltünk persze, de ha véletlenül nyaralásra nem vittük magunkkal, egy hét alatt vissza jött a viszketés és kezdődött elölről az összes bőrproblémája, úgyhogy tényleg nagyon jó volt. Nem parfümmentes, de minket szerencsére ez nem irritál és cserébe csodás illata van. A baj az, hogy már csak egy flakon van a készletünkből és úgy tűnik már nem kapható egyik Lidl-ben sem. Így nem tudom, hol fogok ár/érték arányban ilyen jó tusfürdőt találni, ami ráadásul könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

BekefiDorki

2019. május 21.

A babámnak vettünk ilyet még, de végül én használtam el, mert ő kapott másmilyet ajándékba. Szuper jó! Nekem is puha bababőröm lett. Jó az ára is, és a bőröm is örült neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Moni86

2018. augusztus 30.

Nagyon szeretjük. Az egész család evvel fürdik. Tusfürdőként, arclemosónak, folyékonyszappannak... tökéletes. Nem irritál, napi többszöri zuhanyzás után sincs SEMMI SZÁRÍTÓ HATÁSA!!! Remek.
Ekcémás börre is kiváló. Szerintem van olyan jó mint a bioderma atoderm család vagy más drágább márkájú ekcémára kifejlesztett vagy érzékenyeknek való tusfürdő.
Az ára is szuper! :)
Pumpás, ezért már a mosdónkon is ez van. Tényleg nem szárítja a kezet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Az ára is szuper! :)
Pumpás, ezért már a mosdónkon is ez van. Tényleg nem szárítja a kezet.

Glória Kedves

2018. augusztus 7.

2018-08-07 Most fogyott el, szóval 2 hónapra volt elég. Helyét átvette egy másik flakon, ugyanebből :) Bevált.
2018-06-03 Véletlenül láttam meg, kíváncsiságból megnéztem az összetevőket, nincs sls, akkor próba. Nagyon olcsó, hasonló a Rossmann saját márkás baby MED-hez csak az 250ml 1500Ft, ez dupla mennyiség, féláron. És nagyon jó. Közepes habzás, puha bőreredménnyel, ja pumpás, ami kedvenc nálam. Illat, kamilla, fürdés után szinte nem is érzem. Egyszer megszagoltam ezt, https://kremmania.hu/kremek/bvlgari-petits-et-mamans-edt, a kettő szinte ugyanaz.
Szerintem állandó barátok leszünk. Persze mindig van mellette más is, akkor nem lesz unalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

tara95

2018. augusztus 5.

Igazi kincs ez a termékvonal a piacon. Nekem a sampon van meg, de szokás szerint kb u.a. az inci. Tusfürdőként az egyetlen ami nem szárít rommá, samponként ugyan combos mennyiségben de gyönyörűen tisztává varázsolja a hajam. Arcra is bátran használom, tökéletesen megfelel oda is. Utazáshoz bőven elég ez az egy flakon. Nagyon szeretem, anyának és nekem is mindig van a fürdőszobában.

Még valami: arclemosóként lehozza a kókuszolajas sminket is, csak nem kell bevizezni az arcot és maradéktalanul lemosható :)

Up: sajnos nem tisztít arcon megfelelően, hagy egy ragacsos érzetet amit sehogy nem tudok rendesen eltávolítani. Ennek ellenére még mindig A tusfürdő és nem fogok csillagot levonni, mert s.o s-ben jól jön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

mllelondres

2018. július 16.

Habár imádom a friss és jó illatú kozmetikumokat, amióta terhes vagyok, nem bírom ezeket elviselni. Ezért a jól bevált arclemosóm helyett kerestem valami illatmentes verziót. Ez ugyan nem teljesen illatmentes, de nagyon diszkrét, még elviselhető illata van és nagyon bevált arclemosónak. Nem szárítja ki a bőröm, de alaposan megtisztítja. Kombinált bőröm van, a pórusaimat is teljesen kitisztítja. Ja, és nem csíp, ha szembe kerül :) Ár-érték arányban pedig még sokkal jobb is, mint az eddig használt Garnier lemosók. Lehet nem is fogok visszaváltani akkor sem, ha már megszületett a pici :)

Update: a harmadát használtam el, amikor rájöttem, hogy a zsírosabbá vált bőrömet már nem tisztítja megfelelően, ezért vissza kellett váltanom a Garnier-re. Sajnálom nagyon, tusfürdőnek még lehet, hogy elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

fcsenge

2018. március 19.

A vízilovas mosdógélt vettem meg, saját használatra. Eddigi egyik legjobb tusfürdő, amit valaha használtam! Nem szárította a bőrömet, sőt, egy horzsolás következtében sérült régiókat se bántotta vagy csípte, nagyon kíméletes. Arcra is próbáltam, tökéletes arclemosó alternatíva. A tipikus babasampon szagot nagyon rühellem, de ennek kellemes, édeskés illata van, így ebből a szempontból is szívesen használom. Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

powderwoman

2017. november 5.

Próbaként vettem meg saját használatra, mert nincs benne ásványi olaj és SLS. Nagyon kellemes, nem szárít, nem irritál, nem hagy szilikonszerű anyagot a bőrömön, mint az olcsóbb tusfürdők. Arcbőröm is szereti, sminket is ezzel szoktam gond nélkül lemosni. Jó termék, jó áron. Babaszempontból viszont nem tudok véleményt nyilvánítani :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

tenyitomi

2017. október 30.

Igazi kis ékszer pláne 700-ért,kellemes enyhe illat,kicsit habzik is,és a bőröm is szereti

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 30.

Vitaminok: Panthenol