Cien

Ár:   €2.50   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilus, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Ár:   €2.50
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Pelenkakiütés elleni krém kamillakivonattal és cink-oxiddal.

violetpanther0128

2020. április 23.

Baba- és emberbarát ami az összetevőit illeti, nálunk minden érzékeny bőrű családtagnak segített. Kimondottan jó ára van, bár a szavatossága előbb jár le, minthogy elfogyna, emiatt kissé pazarlásnak érzem. Nagyon sűrű, nehéz felvinni, érdemes 20-30 másodpercig "melengetni" felvitel előtt, a kéz melegétől könnyebben kenhetővé válik. Ha túl sok krémet használsz, akkor nehéz lemosni, nekem a ideális mennyiség egy babapopsira 1/4 körömlemeznyi volt :) Tőlem 4*-ot kap, mert nem szeretek kidobni semmit/szemetelni, még akkor sem a olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

szzh01

2019. július 31.

Ez a krém tökéletesen kiváltja a Sudocrem-et, sőt még jobb is nála, töredék áron! Megjelenésre is teljesen ugyanolyan, sűrű, keményebb fehér színű, egészen enyhe illatú krém.
Az INCI szebb, mint a Sudocrem-é, pl nincs benne BHT tartósítószer, de van benne kamilla kivonat.
Nem babapopsira használjuk, mint ahogy a Sudocrem-et sem, de mindenféle irritációra, bőrrepedésre, szájsarok kirepedésre, sebre, szúnyogcsípésre, dermarollerezés utáni kipirult bőrre stb nagyon hasznos darab.
Megvan már fél éve, de a tégely (ami egyébként nagyon helyes, és a fogása is kellemes a legömbölyített élei miatt) még mindig színültig tele van, nem is látszik, hogy használtunk belőle, soha nem fog elfogyni, előbb fog megromlani. Mindez 4-500 Ft-os nevetséges áron! Maximális 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

anitakiara

2019. május 31.

A gyógyszertári popsikrémet szerettem volna kiváltani valami olcsó és jó verzióval, hát nem ebben találtam meg az igazit sajnos. Alapvetően szeretem a Cien termékeket, magamnak elég sok félét kipróbáltam már. Ez a popsikrém olyan sűrű, hogy alig bírom elkenni a gyerek fenekén. Az hagyján, hogy törlőkendővel nem bírom róla letörölni, de fürdetésnél a meleg vízben sem jön le maradéktalanul, nálam ez sokat levont az értékéből, mert oké hogy erős védelem, na de nem tartom egészségesnek, hogy le se lehessen mosni. Ami miatt mégis kapott 2 csillagot, az az összetevőlistája, mert elég baráti, de sajnos az előnyök itt ki is merültek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Bolyka

2019. január 30.

Pár napja vettem, mert a nagy márkás baba krémek elég drágák és gondoltam, hogy megpróbálom ezt a krémet. Szerintem elég jó. Nekem hajlamos kipattogjon, száradjon a bőröm/sarkam és ezzel szoktam este bekenni. Tény, hogy nagyon kemény krém, még a tégelyes nivea krémnél is, így csak annak ajánlott aki szereti ezeket. De az durva, még ilyet nem láttam sehol tégelyes krémnél, hogy csurig van, máshol van háromnegyed a dobozban, ez fullos. Szóval emiatt is megéri. Én mondjuk 400 Ft-os áron vettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lanolin, Glycerin

Terpentinből kémiai úton készített orgonaillatú, sűrű, illanó olaj. A kozmetikumban általában illatanyagként használják.