Cien

Ár:   450 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Szil0214, Módosítva: 2017. április 13.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Salanki16

2019. november 11.

Az illatáért nem vagyok oda , viszont ezt eltudom nézni neki mert cserébe nagyon jól radíroz.
Az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Az ára is szuper.

Ramada86

2018. április 25.

A radírozó képessége jó, de számomra olyan büdös, hogy nem bírom elviselni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

A radírozó képessége jó, de számomra olyan büdös, hogy nem bírom elviselni

kalmaniki

2017. október 10.

Az illata nagyon nem tetszik, túl erős, férfias illat, nekem kellemetlen. A radírozó hatása viszont szuper, puha és selymes lesz a bőröm, nem szárít. Az ára is nagyon kedvező, de az illata miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

dina1463

2017. augusztus 16.

Bevallom, ez az első testradírom, így nincs olyan nagy tapasztalatom ilyen téren, de nagyon megszerettem, tetszik az illata, jó árban van, és miután lemosom nagyon puha lesz tőle a bőröm, szerintem ár-érték arányban biztosan megéri, ja és miután lemosom csak nagyon enyhén érződik az a kellemes, fűszeres illata, ami nekem nagyon tetszik egyébként, bár ízlések és pofonok, lehet valakinek nem jön be, de miután lemosod a testradírt nem is nagyon fog érződni az illata, tehát egyáltalán nem zavaró vagy kellemetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 16.

OrosziEszti

2017. május 30.

Az illatát nagyon szeretem, nem vált ki irritációt. Szépen radíroz, nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

szivecske

2017. január 24.

Olcsó és nagyon jól végzi a dolgát... az összetevői nem a legszebbek, de amíg nem vált ki irritációt, engem nem zavar... az illata is tetszik, jó kis keleties...
A műanyag radirozó szemcséi is teljesen jók.
Ki fogom próbálni a tesóit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

A műanyag radirozó szemcséi is teljesen jók.
Ki fogom próbálni a tesóit is.

loju

2016. december 19.

Mi az, hogy nem gyártják? Pont most vettem!

Az illata egy kicsit valóban maszkulin, de inkább unisex szerintem. Kellemes a radírozó hatása és egész baráti az ára is! Egyenlőre jóban vagyunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Mi az, hogy nem gyártják? Pont most vettem!

Jelizz

2016. október 9.

Olyan jo noies keleties illata van hogy uhh.... :)
Olcso,jo a hatasa ,sokaig a boromon marad az illata,utana meg kell tusfurdot hasznalnom ,de ujra veszem !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Olyan jo noies keleties illata van hogy uhh.... :)

kivike

2016. szeptember 26.

Nekem nagyon markáns férfias illata van, az nem tetszik, ezért a 4*, de a radírozó hatása jó, az ára meg még jobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

dorci1994

2016. szeptember 26.

Szuper! Jó az ára, az illata, a hatása... Szépen radíroz, nem szárít, az illata nekem kicsit pasis, de pont ez tetszik benne nagyon. Biztos, hogy újra fogom vásárolni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.

Osztriga kagylóhéj kivonat. Bőrjavító és fizikai hámlasztó funkcióva rendelkezik a kozmetikumokban.

Színezék. Barnás sárga.