Cien

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Ramada86

2018. április 25.

Jó radír, elég kellemes illat, de a Wawa illat a kedvencem ebből

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Jó radír, elég kellemes illat, de a Wawa illat a kedvencem ebből

sztinke

2017. június 9.

Elég jó testradír. Nekem kifejezetten tetszik az illata. Jó sok, nagy szemcse van benne, így tényleg hatékonyan radíroz. Néha kicsit soknak is érzem, úgyhogy heti egyszer-kétszer használom csak, de a dolgát szépen teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Rita0126

2017. április 22.

Ennek tetszett a legjobban az illata. Jól radíroz, bár szerintem kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Ennek tetszett a legjobban az illata. Jól radíroz, bár szerintem kicsit szárít.

Jelizz

2017. január 7.

Kiakartam próbálni ebből a termékcsaládból még egy illatot, de nekem még mindig a sárga testvére jönbe nőiesebb és erősebb illatú. Ez sem rossz halvány illata van néha picit férfias :D de olcsó és jól radíroz, jöhet a 3. illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

nemetiedit9

2017. január 4.

Szerintem az illatával nincs semmi baj. Nekem az a problémám vele, hogy szerintem egyáltalán nem habzik olyan jól, mint ahogy elvárnám egy tusfürdőtől. Hogy is mondjam, valahogy olyan "nehéz" állagú, nem igazán akar habosodni, csak úgy szétkenődik. Ezért jóval nagyobb mennyiséget használtam el belőle egyszerre, mint más tusfürdőkből. A radírozó szemcséi egyébként brutálisak :D Óriási nagyok, mondjuk arcra nem használnám mert annyira nagyok és ritkák benne a szemcsék, hogy az arcomat nem tudom vele hatékonyan radírozni, viszont a testem többi részének radírozására nagyszerű! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

anett8820

2016. szeptember 12.

Az illata borzalmas (régies, olcsó illat) sőt szerintem már-már pasi illatra hajaz, és sokáig érződik a bőrön. A radírozó hatása is gyenge, nagyon kicsi szemcsék vannak benne. Elhasználom nagy nehezen, de biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

kneva

2016. augusztus 28.

Az üzletben ennek tetszett a legjobban az illata. Este a fürdőszobában már kevésbé, nagyon erős és engem a 80-as évek illatvilágára emlékeztet, kissé elavult. Amúgy kevés a szemcse benne, nem radíroz úgy, ahogy én elképzeltem. A lábamon a szőrszálak benövése ellen szoktam testradírozni (az Yves Rocher tégelyes radírja eddig a legjobb. Igaz, az vagy 2500 Ft, ez meg kb 500). Érzékeny bőrre biztos jó lenne az enyhe radírozó hatás, csak azt meg szerintem az illat irritálná, úgyhogy nem tudom. Nekem nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Dksungjongie

2016. július 7.

Ennek van a 3 közül a legjobb illata, rendesen leradírozza az elhalt bőrt, nekem a bent szőrszállakat is "kiszabadította". Puha, sima, fényes radírozás után a bőröm és az illata is ott marad érződik is nagyon jó! Biztosan újra veszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.