Cien

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evettke7, Módosítva: 2018. június 7.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Borotvazselé érzékeny bőrre aloe verával.

EvandEra

2020. július 7.

Sajnos repedezettre szárította a bőröm, amint elhagytam a használatát, helyrejött. Szuperül hűsít viszont, ami nyáron külön jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

brigi50c

2020. április 26.

Többször újravettem már. Nem a legfemininebb kinézetű, ellenben nagy adag és olcsó, még a Balea/Isana termékekhez képest is (bár azok dekoratívak). Szeretem, hogy nem rögtön habként jön ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

96veva

2020. április 15.

Véletlen futottam rá, azóta is nagy kedvenc. Körülbelül 2-3 db el használtam. Szinte ugyan olyan mint egy markánsabb vagy drágább borotva gél/hab. Nem irritál, az illata is szuper. Kevés kell belőle és jól habzik is. Tehát elég sokáig eltart egy ilyen flakon. Valamint nagyon szuper az ára is. Ritka az ilyen termék ami minőséges és olcsó. Csak bánom, hogy előbb nem találtam rá.
Újravevős termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Újravevős termék.

Bogirl*

2020. április 10.

Juhú, vajon miért nem találtam rá előbb? No, sebaj, így is jó. Állandó lakója lett a fürdőszoba polcomnak. Semmivel sem voltak számomra jobbak a drágább társai, sőt némelyik még rosszabb is volt ennél. Imádom használni, nekem nagyon érzékeny a bőröm, van is bőrbetegségem, de ez egyáltalán sosem irritàlta a bőröm. Gazdaságos, könnyű a használata. Újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

vszilvi94

2020. február 24.

Semmivel sem tud kevesebbet, mint a háromszor ennyibe kerülő társai, sőt. Sűrű habot képez felkenve, kis mennyiség is elég belőle, a bőrömet nem irritálja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Letti2

2019. december 14.

Hatékony, nem irritálja a bőrömet, és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Hatékony, nem irritálja a bőrömet, és olcsó.

Etta22

2019. szeptember 19.

A LEGJOBB! Aki tudja próbálja ki, tuti nem vesz másikat utána. Ár, mennyiség, minőség- mindenben verhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Gladys

2019. augusztus 31.

Nem irritálja a bőröm. Jó állagú. Jó ára van. Megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Nem irritálja a bőröm. Jó állagú. Jó ára van. Megfelelő.

Doridia

2019. augusztus 1.

Gazdaságos, baráti árú, átlagos borotvahab. Mindent tud amit kell, ezért jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

blondie0310

2019. július 23.

Gél állag helyett is és felhabisításkor hab állag helyett is egy folyós borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sorbitol h 1 1

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.