Cien

Ár:   319 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hidratáló kézkrém természetes kamilla kivonattal nyugtatja a bőrt, elősegíti a természetes regenerálódást. Hatóanyagai, mint a panthenol, allantoin és a bisabolol nedvességgel látják el a kézbőrt.

zita98

2021. július 2.

Hatásban egy teljesen átlagos kézkrém, nekem néha túl zsíros érzetet hagyott maga után.
Viszont a probléma az a SZAGA. Első pár alkalommal okés volt, utána nem tudom mi történt, nem bírom elviselni, rendesen büdös. Nem tudom még mi lesz a sorsa..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 2.

Bzsuzsi0128

2021. február 13.

Sima általános kézkrémnek jó, de nem hiszem, hogy valóban száraz, repedezett bőrön segít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

Kitsyke

2020. június 15.

szépen rendbeteszi a kezem, a sebes ,száraz részeket.. meg van már másfél éve és még mindig jó!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Miruska

2020. május 14.

Rádobom az 5.*-ot, mert nagyon szépen rendezi a száradt, aszott bőrömet.

Nagyon kellemes illata van. Gyorsan beszívódik, s selymes lesz a bőr tapintása. Nekem még kézmosás után is megmaradt a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

Rádobom az 5.*-ot, mert nagyon szépen rendezi a száradt, aszott bőrömet.

szeronik

2020. február 26.

Jó kézkrém, tényleg jó az illata, és puha lesz tőle a kézfej, ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

Mobara

2019. szeptember 30.

Gyorsan beszívódik, kellemes illata van, jól hidratál, bár télen valószínű nem lesz elég. Az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Purmika

2019. június 1.

Sajnos számomra elviselhetetlen a szaga. Annyira, hogy émelygek tőle és rohanok a fürdőbe ledörzsölni a kezemről...
A kukában fogja végezni. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

A kukában fogja végezni. :(

kissproof

2019. január 13.

Gyorsan beszivodik kicsit eros az illata de megszokhato. Azonban naponta tobszor kell kenni hogy valamit is erjen a hatasa. Ara barati csak kicsit tobbet adhatna hidratalasbol. Eros kozepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Renus

2019. január 6.

Kellemes az illata, és be is szívódik rendesen.
Az ára is nagyon nagyon jó.
4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Kellemes az illata, és be is szívódik rendesen.
Az ára is nagyon nagyon jó.
4 csillag.

bernadettu

2018. október 25.

Sajnos nem volt az SOS fajta, ezért gondoltam, kipróbálom ezt. Erős kamilla illata van és hagy egy fura réteget a bőrön, de ilyen hideg időben ez számomra nem zavaró. Az ára is eléggé baráti, és nem irritálta eddig a bőröm, viszont én is tapasztaltam, hogy nem tartós a hatása.

Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom, az én kezem irritálta így végül a lábszáramra fogom elkenegetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol