Cien

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2013. augusztus 15.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Ajakápolók

Értékes természtes olajos és vitaminok gondoskodnak a puha ajkakról. Tartósítószert nem tartalmaz. Dermatológiailag igazoltan bőrbarát.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Penci0808

2019. február 5.

Ha véletlenül megnyaltam a számat mikor ez rajta volt borzasztó íze volt. Az állaga olyan kemény, hogy alig bírtam felkenni a számra és amit fel is bírtam se segített semmit. Alapjáraton kedvelem a Cien termékeket, de eddig ez volt a legrosszabb mind közül sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

ildiann

2017. július 25.

Az egyik legjobb általam eddig használt ajakápoló, viszont sehol sem találok már belőle.
Tud valaki bármi információt arról, hogy visszakerül-e még a Lidl boltok polcaira?
Nem is értem, hogy miért pont a Classicot kellett megszüntetni, mikor az összes Cien ajakápoló közül ez a legjobb, ehelyett inkább a Sport@Sun-t kellene beszüntetni, olyan rossz az a keserű íze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

vanilla0313

2017. június 21.

Az illata semleges volt, az ápoló hatása nem rossz. Sajnos az állaga kicsit kemény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Doty23

2017. június 20.

Nagyon jól hidratál,bár az állaga nem az igazi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Nagyon jól hidratál,bár az állaga nem az igazi.

tangril

2017. január 10.

Az árához képest meglepően jól teljesített :D Bár az illata és az állaga nem a legmegfelelőbb, de a számat puhán tartotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

kissbarbara1990

2016. március 6.

Sürgősen szereznem kellett egy ajakápolót, már majdnem landolt a kosaramban egy Labello, amikor megláttam ezt a 3-as kiszerelést (1 labello áráért). Gyors összetevőket hasonlítottam össze és végül emellett döntöttem. Gyors tűzoltásra jó volt, de basszus olyan íze van, mint ha szappant nyalogatnék. Ettől eltekintve rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Bogirl*

2015. szeptember 27.

Nekem nagyon nem jött be... Égetően sürgős volt ajakápolót vennem, és csak lidl volt a közelben... Őszintén szólva a labelloért sem rajongok, így gondoltam, akkor próbáljuk ki ezt a labello helyett. És még tripla mennyiség is. Bár ne vettem volna semmit. Nyúlott, mállott a számon, hiába kentem csak az alsó ajkamra, így is nagyon sok volt. Tömény, sűrű, nem szívódik fel, és nekem az illata is taszító. Na hát, a párom mellett lehetetlenség is lenne használni, még egyedül otthon próbálkoztam vele, de másnapra még szárazabb és pirosabb lett a szám. A kézfejemre viszont nagyon jó, az extra száraz szokott lenni, s képes ezt a tömény cuccot beszívni. Annyiból jó ez a termék, hogyha ezt kenem a kézfejemre, nyugodtan olvashatok buszon utazás közben, nem kenem össze a könyvet. :D De nem ezért vettem, nekem ez a jóindulatú 2 csillagnál többet nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Fannie

2015. június 17.

Verhetetlen árérték-arány, az már biztos. Nekem a tejes-mézes kombó van meg, de amikor síelni mentünk egy hétre, beszereztem a sima, kék kiszerelésűt is. Külön plusz pont, hogy hármat kapni ilyen jó árért. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 17.

nadalandy

2015. március 1.

Szerintem ilyen jó áron máshoz nem lehet hozzájutni. Nekem kissé zsíros. De tetszik, hogy nem színes szagos, hanem teljesen természetesen. Ápol. Mióta használom nem volt cserepes ajkam. Sokáig elég.
Én többet nem veszek Labello-t.

Update: Mire elhasználtam mindhármat, már nem tudott olyan jó ápoló hatást nyújtani, mint eredetileg. De tényleg meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

Én többet nem veszek Labello-t.

koxy001

2015. január 26.

Konkrét márkájú ajakápolóért mentem be az üzletbe, meg is találtam 500 Ft/db áron. Mellette megláttam ezt hármas packban ugyanannyiért. Miért is ne? Láttam már pár embernél, külsőre tetszetős, olcsó, ráadásul tripla mennyiség. Megvettem ... Mikor felkentem jött hideg-meleg egyszerre. Pozitív: Nagyon jó az állaga, szépen kenhető de nem mállik szét, ápol, szép csillogást kölcsönöz. Negatív: Az illata, és nagyjából ennyi is lenne ami nem jó benne, bár ízlések és pofonok. Engem a kézkrémek illatára emlékeztet, ami krém formában nem is kellemetlen de egy ajakápolótól nem ezt várja az ember. Ha beszélek, vagy egyszerűen csak levegőt veszek mindig érzem a számban, olyan mint ha egy pici szappandarabkát szopogatnék. Talán kap egy esélyt még egy másik variáció is, de ilyet többet nem fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).