Cien

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Closet, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Dori1976

2020. június 18.

Gyorsan lemossa a lakkot, nem annyira büdös, adagolója tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

Gyorsan lemossa a lakkot, nem annyira büdös, adagolója tetszik.

vszilvi94

2020. február 24.

Többször újravettem már. Könnyen lemossa a sötétebb lakkokat is, az adagolója pedig nagyon praktikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

infinitypurple

2019. október 21.

Megéri az árát, szépen leszedi a körömlakkot, bár a kivitelezése nem valami jó. Pont az adagolója miatt vásároltam meg, bízva abban hogy feleslegesen nem folyik ki, vagy csöpög le a folyadék. Viszont ahogy az előző véleményezők, én is azt tapasztaltam, hogy néha össze vissza spriccel. Ennek ellenére szeretem, nagyon hatékony.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

failedstardoll

2019. október 7.

Nagyon praktikus, jól leszedi a lakkot, szerintem így annyira nem is tud párologni belőle az aceton, így nem is annyira büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

danyadi77

2019. július 29.

Nem is gondoltam volna, hogy ilyen jó! A Lidl-ben járva jutott eszembe, hogy elfogyott a lemosóm. Gondoltam kipróbálom, még a véleményeket sem olvastam el. Nagyon bejött, nekem tökéletesem működik az adagolója is. Könnyen, gyorsan leszedi a lakkot. Picit talán drága és a nagy kiszerelés egyrészt praktikus, csak utazáshoz nem, de ennek ellenére 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

AnnaR

2019. április 27.

Teljesen jó. Miután megszüntették a kedvenc drogériás lemosómat, ez egy jó, bár annál drágább alternatívának bizonyul. Az adagolóját nagyon szeretem, ha az ember ügyesen használja sehová nem folyik ki termék (btw: le is van írva a flakonon a célszerű használat). Pont annyi megy a vattára amennyit én szeretnék és nekem kb 2-3 nyomás elég is, hogy szépen leszedje a lakkot a körmömről. Sötétebb lakkok persze több lemosót igényelnek, de még így se érzem pazarlásnak a dolgot, mert nem kell órákig sikálnom a körmeim a lemosós vattával, hogy valami ténylegesen is történjen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

timcho03

2019. április 5.

Az első üvegnél néhány használat után elkezdett folyamatosan szivárogni felfelé a lemosó az adagolóján keresztül és a kis "tölcsérben" állt a tócsa. Betudtam gyári hibának, és miután így gyorsan elfogyott (elpárolgott), ezért adtam neki még egy esélyt, de ezzel is ugyanez történt. Úgyhogy hiába lenne jó ez a kialakítás és jó a lemosó, gyengéd, de hatékony, illetve az illata is kellemes, így nem túl gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Anita1978

2018. március 21.

A kedvencem, h ilyen szuper az adagoloja.Csak ezt veszem mar regota.Szuperul es gyorsan teszi a dolgat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

DuckTalesWooHo

Korcsoport: < 18
2017. november 24.

Nekem leszed mindent, csak ha nem figyelünk, akkor szétspriccelhetünk vele mindenhova, körészorítom mindig a vattát, úgy jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 24.

nettas

2017. szeptember 3.

Na ez jó. Háhh de ritkán írom ezt valamire! Jó az adagolása, acetonos pont megfelelő koncentrációban, jó illata van. Ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride