Cien

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 14.

Lelőhely:   Lidl

Folyékony alapozó

4 féle árnyalatban kapható

bibike2000

2020. április 15.

Youtuber tanácsára vettem meg a legvilágosabb árnyalatot. 700 forintot nagyon megér, nem zsírosít, nem okoz pattanásokat, a színe szinte egybeolvad az arcbőrömmel. Ecsettel szebben el lehet dolgozni, mint szivaccsal. Szaladgálós mindennapokra ideális, bőven veri a drágább cuccokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

RenaTasi

2019. október 2.

Sziasztok!
AvianaRahl videója hatására vásároltam meg a Natural Beige árnyalatot, nagy reményeket nem fűzve hozzá.
Jól is tettem, ugyanis nagyon parfümös, alacsony fedőképességű, pórusokban megülő alapozó, ami szerintem
senkinek sem válik be, ugyanis itt az alapozó minőségével van a konkrét baj.
Bár önmagában nem tud szép finish-t nyújtani, keverve más matt alapozókkal talán még elhasználható, mert
egy fényesebb réteget képez az arcon, azt viszont elég szépen, ezért természetesebbnek hat a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

Sziasztok!
senkinek sem válik be, ugyanis itt az alapozó minőségével van a konkrét baj.

bungics

2019. július 9.

Kiváncsiságból megvettem, mert elég bizalmatlan voltam mindig a "közértes" sminkcuccokkal. Szóval csak álltam a sorban, gondoltam kipróbálom, úgyis egy kinlódás mindig megtalálni a megfelelő alapozót.
Hát kérem kincset találtam. Aláhidratáltam, ütögetős módszerrel felvittem, mert nagyon májfoltos vagyok, így tudom a legjobban eloszlatni a megfelelő helyre.
Fölé pedig áttetsző púdert tettem fixálónak. Csodálatos felszínt csinált a bőrömnek, sima, egyenletes, a pórusokat eltüntette. Szépen elfedett mindent, mégsem lett mesterkélt. És sokáig bírta.
Ez volt az első alkalom, de most tesztelni fogom, mert nagyon tetszik!

Jó egy hét után is csak dícsérni tudom, tökéletes, egész nap tart, nem érzem, hogy lenne a bőrömön valami. Nagyon szépen lehet építeni, a lehellet vékonytól a vastagabb rétegig, hogy ahol kell fedjen.Valószínüleg a szín tökéletesen passzol a bőrömhöz, ami azért
szerencse kérdése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

Ez volt az első alkalom, de most tesztelni fogom, mert nagyon tetszik!

szerencse kérdése.

Eszterke2010

2019. május 11.

Én is Evelin csatornáján láttam meg és kipróbáltam. Nagyon tetszik! Nekem vannak száraz részek az arcomon, és tág pórusok, de nem emeli ki egyiket sem, szépen elfedi a kis piros pattanásokat amik nálam gyakran előfordulnak. Rossmannos vizes sminkszivaccsal viszem fel és nagyon szépen együttműködnek. Egy idő után átfényesedik rajtam, kell fölé egy kis púder, biztos ami biztos. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Krisztina527

2019. április 16.

A 010 shell árnyalat van meg, és sokkal jobban passzol színben az enyémhez, mint a 2000+ forintos Catrice alapozóm. Szintén Evelinnél láttam, és az árához képest fantasztikus. Az állaga kicsit sűrűbb, mint amihez hozzá vagyok szokva de nekem pont ezért tetszik, mert érzem, hogy fed. Az illata egyáltalán nem zavaró szerintem, alig érezni felvitel közben, de ez nyilván mindenkinek más lehet. Biztosan újra veszem, szép egyenletes bőrt eredményez! ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

ponilopopolopo

2019. január 14.

010 ivory szín van meg, nagyon bevált
Könnyed állaga van, és meglepő módon jól el lehet dolgozni. Smink fixálóval használtam, így egész nap tartott.
Nekem bármikor megér ez az alapozó 700Ft-ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

010 ivory szín van meg, nagyon bevált
Nekem bármikor megér ez az alapozó 700Ft-ot

kissproof

2019. január 13.

Pozitiv: olcso és elég nagy mennyiseg lidl-ben könnyen beszerezhető.
Negativum: surusége miatt aki nem eleg gyakorlott foltosan viheti fel. Keves szinvalasztek. Szaraz boron kihoz minden apro hibat ( de a 12.000 alapozom is)

Dolgozni kell vele de szép természetes hatast ad. Nem kell csoda fedést varni de a pirossagot szepen takarja. Engem nem zavar a parfumozottsege eleg gyenge (van yves rocher ami ehez kepest parfumbolt egesz nap illatozik ) amit nem erzek egesz nap. A borom nem irritalja.Osszesegeben ennyi penzert azt kapsz amit veszel. Hetkoznapokra tokeletes és olcso.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Pozitiv: olcso és elég nagy mennyiseg lidl-ben könnyen beszerezhető.

AppleMaple

2018. december 10.

Nekem a 010 ivory van meg és szuperül működik. Végre egy alapozó ami még az én világos bőrömhöz is passzol. Mesés! Egyedül az nem jön be, hogy parfümözött, de a többi részével elégedett vagyok. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Lunora

2018. október 24.

Nekem nagyon kevés bőrhibám van, inkább csak a szín és a felület egységesítésére használok, hogy a későbbiekben tudjak mire építeni ugyebár.
Én is Evelin csatornáján láttam. Nálam ami a leggyakrabban előfordul, hogy nem passzol a szín, világos bőröm van de sárgás :D és szinte nincs olyan ami ne látszódna ha rajtam van. Na de pont az ára miatt megvettem a két legvilágosabbat és keverve passzol hozzám :) száraz arcom van, az orrom általában hámlik valamint ekcémám is van az államon. Ennek ellenére krémezés után amikor használom nem emeli ki ezeket a részeket. Olyan természetes a végeredmény hogy reggelente szívesen használom. Nekem szivaccsal vált be. Szeretem az illatát, az állagát. Igazából tényleg tökéletes a számomra. Ennyi pénzért meg simán. Sőt szerintem megtaláltam a számomra tökéletes alapozót és felhagyok a keresgéléssel. A bőröm amúgy is hamar kipattog más termékek használatakor de ezt már egy hete használom és semmi. Nálam öt csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 24.

Silvi

2018. augusztus 6.

Meglepôen jó. Nyárra kerestem olcsó alapozót, mivel csak nagyon ritkán használok ilyen melegben, és nyár végén úgyis kidobom ha elmúlik a barnaságom, azonban ezt az alapozót egészen megszerettem. Az árát megéri, bőröm sem tiltakozott, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.