Cien

Ár:   290 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Kiszerelés: 300 ml

Szedres22

2017. január 3.

Annyira jóóóó!!!!! Az ára nevetségesen alacsony, ilyen esetben azt hinné az ember, hogy biztosan egy olcsó sz*r, de itt a kivétel! 😍
Sokàig elég, pedig extra hosszú hajam van, tehát ipari mennyiségű sampont hasznàlok :D
Az illata csodás, és puha, fényes lesz tőle a haj. Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Az illata csodás, és puha, fényes lesz tőle a haj. Én csak ajánlani tudom!

tokfejessi

2016. május 25.

Nagyon finom, gyümölcsös illata van. Bár nekem kicsit szárította a hajam, de ez nem a sampon hibája, tekintve hogy majdnem minden samponnal így járok. Balzsam vagy pakolás használata mellett tökéletes. Pláne 290 Ft-ért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

kocsan98

2016. május 22.

Jobb, mint némelyik drága "híres" cucc, olyan puha lett tőle a hajam mosás közben, hogy meglepődtem :) az illata is kellemes!
Ajánlani tudom csak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

Ajánlani tudom csak :)

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lilás piros.