Cien

Ár:   350 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 12.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lábápolók

24 órás kellemetlen szagok elleni védelem. Mentolos frissességet biztosít.

Mea26

2020. június 26.

Kellemes az illata,fújásnál nincs folytó érzete mint a Rossmann saját márkás dezodorának. Mikor azt használtam ki kellet mennem az udvarra, mert a párom és édesanyám sem tudta elviselni.
Tartós, nem vizes. Én zokni nélkül hordom a cipőimet és így is tökéletes védelmet nyújt. Nem tapasztaltam azt a vizes érzetet a lábon amit itt említettek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Zood

2020. január 2.

Melóba használom nem ízzad a lábam és szagtalanít is😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Melóba használom nem ízzad a lábam és szagtalanít is😊

tátombák

2019. július 19.

Nagyon jól hűsít, tényleg szinte fázik már a lábam tőle. Hatásával elégedett vagyok, ha úgy kívánja a helyzet, akkor azért napközben még használom. Az kicsit zavaró, hogy nagyon vizes, ha befújom vele a lábam, mindig várnom kell hogy megszáradjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Jelizz

2019. június 26.

Szerintem kellemesen friss eros illata van, egy kis dezodor a labnak :D amugy jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Linalool, Geraniol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol