Cien

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. július 1.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A mandulaolajat tartalmazó krémtusfürdő gyengéden tisztítja a bőrt és különösen puha bőrérzetet biztosít.

Dermatológiailag igazoltan bőrbarát.

kikolett

2020. április 8.

Nekem is egyből az "idős néni illat" ugrott be. Nagyon jól habzik, krémes, fürdés közben erősebb az illata, ami nem tetszik, de a bőrön már kellemes és egész sokáig megmarad. Az illata miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

madri84

2020. március 6.

Teljesen véletlenül vásároltam meg :) hosszú sor állt a pénztárnál a Lidl-ben és hogy valamivel elfoglaljam magam sorban állás közben, a mellettem lévő tusfürdőket szaglásztam. Első szaglásra olyan volt, mint a Niveának egy régebbi tusfürdője, ezért megvettem.
Kipróbáltam, nagyon megtetszett. Nem kell sok belőle, rajtam jól habzik, nem szárítja a bőröm és az illatát is nagyon szeretem.
Egyszer hajmosás közben véletlenül erre nyúltam rá a sampon helyett és meglepően jó volt :) Hosszú hajam van, mindig használok balzsamot is, hogy könnyebben fésülhető legyen, de ettől a tusfürdőtől olyan selymes lett a hajam, hogy nem is kellett a balzsam. Azóta van úgy, hogy néha direkt ezzel mosok hajat.
Szeretem az illatát, a minőséggel meg vagyok elégedve, többször is vettem már belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

Erika80

2019. július 1.

Meglehetősen érdekes illat számomra. Egy ápolt, jól öltözött, parfüm illatú idős hölgy képe ugrik be az illat hatására. Valamiért nekem első benyomásra olyan, mintha egy idős hölgy parfümjét rejtené ez a tusfürdő. Nagyon puha, krémes állagú maga a tusfürdő, bár a bőröm sem szárad egyáltalán utána, viszont nagyon kellemes illatú marad tőle. Visszás helyzetben érzem magam amikor vele fürdök, mert mikor kinyomom a kezembe nem annyira tetszik, aztán mikor elterül a bőrömön és majd amikor már megtörölköztem, valahogy mégis tetszik az a megnyugtató, amolyan vintage illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate