Cien

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MikesneBetti, az összetevőket feltöltötte: Chi-Annie, Módosítva: 2014. november 17.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Ajakápolók

Cien tejes-mézes hidratáló ajakbalzsam.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nora2155

2020. október 19.

Egy nyaralás során vettem, amikor elfelejtettem magammal vinni ajakápolót és nagyon kiszáradt, fájt a szám. Semmi hasznát nem vettem akkor sajnos, nem gyógyított. Most a hideg idő kezdetével ismét elővettem másodlagos ajakápolónak, mert az viszont tetszett benne, hogy keményebb az állaga, és az illata is finom nekem. :) Megelőzésnek nem rossz más ajakápolóval kombinálva, vagy rúzsalapnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

chreka

2020. január 3.

Megvettem, mert nagyon ki volt száradva a szám és pont a LIDL-ben voltam, de soha töbet... A szaga annyira borzasztó, hogy nem tudom használni, mert rosszul leszek tőle és a nap folyamán se illan el. Szerintem nem is hidratál semmit, majdnem jobban jár az ember, ha nem rak semmit a szájára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Bee028

2019. július 10.

SOS helyzetben vettem meg ezt a csomagot, és mivel megvettem így használom is, de nem a kedvencem. A dolgát elvégzi mert hidratál, viszont rettentően erős illata van és nekem nagyon nehéz, "ragacsos" az állaga. Én a krémesebb ajakápolókért vagyok oda, úgyhogy ez engem nem nyert meg. A termék olcsó, de hasonló árkategóriában vannak jobb ajakápolók is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

vanilla0313

2017. június 21.

Nekem nagyon tetszett. Az állaga krémes, színtelen, jól ápol és nagyon finom illatú. Valahol még van belőle egy tartalék. Nem állt távol attól hogy a kedvencem legyen. Kár hogy már nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

egeresi47

2017. január 8.

Engem zavar, hogy kicsit mintha kemény lenne és nem tudom normálisan felkenni, de alapból nagyon tartós, az illata szuper. Rúzs alá is kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

kisizé

2016. október 23.

Nagyon intenzív az illata, túl parfümös nekem... :/ nem igazán vált be, nem szeretem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Kedy

2016. augusztus 15.

Számomra ez AZ ajakápoló! Évek óta télen-nyáron használom mielőtt kilépek az utcára, sosem cserepesedik ki a szám, pedig korábban ez állandó problémám volt. Tökéletes termék, az áráról nem is beszélve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

s_kitty

2016. április 23.

Szuper ar/illat/hidratalas DE borzalmas az ize. Jelenleg kb 15 ajakapolom van elszorva mindenhol (taska furdo stb) szoval van tapasztalatom az ajakapolok teren es meg soha semminek nem volt ilyen szornyu ize. Raadasul en nem az a 'nyalogatos' fajta vagyok csak miutan felkentem akar ivasnal akarcsak azert mert jobban szetolvad a szamon igy bekerul es annyira szornyu az ize hogy azonnal le kell szednem :( 1-et felig elhasznaltam es 2-ot elajandekoztam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

Emci

2016. április 11.

Hát az ára nagyon kedvező!Ajándékba kaptam egyet, és elégedett vagyok vele, a hidratálása közepes, cserepes ajkakat nem hozza rendbe /de nekem nem cserepes eleve az ajkam/, illata egy nagyon picit valóban mű, de azért mégis természetes és finom, egyáltalán nincs íze, aminek nagyon örülök, mivel így nem nyalom le :D
Hamar beszívódik az ajkakon, sokszor kell újrakenni.
Krémes és lágy a formulája, könnyen kenhető.
Valószínűleg még egyszer talán újraveszem, de többször nem.4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

Hamar beszívódik az ajkakon, sokszor kell újrakenni.
Krémes és lágy a formulája, könnyen kenhető.
Valószínűleg még egyszer talán újraveszem, de többször nem.4*

Yami

2016. január 5.

Négy csillag, mert az árához képest nagyon jó, de ennél van sokkal jobb is. Viszont mivel szeretek mindenhol (tényleg mindenhol) tárolni egy-egy ajakápolót, hogy biztos használjam, nem fogok egy csomó pénzt költeni 5 carmexre. Nekem bevált, hogy veszek egy vagy két drágább, jó ajakápolót, egyet otthonra és egyet a táskámba és mindenhova (kabát/táska/fürdőszoba/éjjeliszekrény) meg ilyen olcsóbbat. Szóval nem csak ezt használom, de drágább balzsamok mellett nekem bevált és spóroltam ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Honey, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).