Cien

Ár:   249 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 10.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Dezodorok

Megújult összetételű, alkoholmentes izzadásgátló roll-on.

Kiszerelés: 50 ml

HeyGirl

2019. november 6.

Szeretem, könnyen elérhető és szó mi szó, izzadni kb ugyan úgy izzadok tőle, de minimális izzadságszag sincs. Ennyi pénzért azt hiszem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

sailorluna

2018. augusztus 15.

közepesen hatásos az izzadással szemben, lassan szárad, viszont gyengéd a bőrhöz. borotválás után is simán használható, mivel nincs benne alkohol, nem csíp. az illata érezhető, kissé férfias. az összetevői között a 3. helyen lévő aloe elég nagy pluszpont. az viszont zavar, hogy izzadás hatására megolvad a bőrömön, elég kellemetlen érzés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

kristinafarkas93

2018. június 28.

Imádom ezt a deót, tudja amit kell. És olcsó, a rózsaszínt, és a whitemark-ost használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

rammy717

2018. június 4.

Nagyon folyós, a golyó rengeteget felvisz. Meg kell várni öltözés előtt, hogy megszáradjon... macerás. És nem vált be igazából, izzadtam a használata ellenére, és nem voltam kellemes illatú a nap végére. Többször alkalommal próbálkoztam, nálam nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

hsjk

2018. május 4.

Ebben a nagy melegben összevissza használtam mindenféle dezodort, aztán hirtelen felindulásból vettem egy ilyet. Mennyire jól tettem :) Az illata közvetlen felkenés után nekem sem tetszik, de utána nem érezni. Maga az izzadásgátló hatása nagyon jó. Mindenkinek ajánlom (és nevetségesen olcsó a többi dezodorhoz képest)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 4.

Miharu

2018. február 19.

Nagyon jó ára van, hatékony, pedig eléggé izzadós vagyok. Az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

zsike85

2017. október 6.

Az itteni pozitív vélemények alapján, gondoltam teszek egy próbát. Az első 2napban tényleg működött, semmi izzadás. De ez a hatás eddig tartott, és az illata is lehetne gyengédebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Lassunyuszi

2017. július 16.

Nekem bevalt. Nagyon jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Nekem bevalt. Nagyon jo.

nandy.25

2017. április 30.

Itteni vélemények alapján vásároltam, egyébként messzire elkerülöm az ilyen no name termékeket. Eddig a 800-900 Ft,-os Garniert használtam, nos simán lekörözi. Elképesztően hatékony, az illata először furi, de nálam ez nem szempont, illetve a későbbiek során "leszelidül" kellemes friss illatúvá. .A 22 fokos április 1.-én elindultam reggel hosszúujjúban és kiskabátban....konkrétan lenyűgözött amint hazaérve tapasztaltam, hogy a hónaljam csontszáraz , és "illatos".Picit valóban folyékonyabb az állaga de nem szárad lassan , sőt ! A Glamour napon tuti jön velem egy pár db :) 5******

Update: sajnos le kell hogy pontozzam, nagyon megfogja a ruhákat felvételkor, és után kell kenni napjában többször is :( :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

pigglypig

2017. április 19.

Teljesen szuper, finom illatú és olcsó. Én mondjuk nem vagyok túl izzadós, szóval lehet, hogy valakinél, akinek ténylegesen izzadsággátlásra volna szüksége nem muzsikálna annyira fényesen... nekem csak az illata fontos, az pedig jó és hosszan megmarad rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.