Cien

Ár:   249 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 10.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Dezodorok

Megújult összetételű, alkoholmentes izzadásgátló roll-on.

Kiszerelés: 50 ml

Sunflower96

2020. augusztus 18.

Egész barátságosak az összetevői, kellemes az illata, jó az ára is, újravevős. Tizenévesként elég izzadós típus voltam, mostanában már sokkal jobb a helyzet, nyilván nem ennek a dezodornak köszönhetően, de megbirkózik a helyzettel. Általában nap végéig bírja, bár a nyári melegben egy frissítés valamikor elkel. Közvetlenül borotválkozás után használva sem tapasztaltam irritációt. Elégedett vagyok vele, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

alea

2020. augusztus 4.

Mindegyik színt kipróbáltam a Cien dezodorjai közül, meg vagyok velük elégedve, egész napos járkálás, hajlongás, nehezebb tárgyak emelgetése után sem vagyok kellemetlen szagú a használata mellett. Jó ár-érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Lorena

2020. április 10.

A Balea original utódjának szántam, de sajnos nem ő lesz az. Dél körül már izzadság folt volt a blúzomon, és kifejezetten büdös lett az amúgy sem kellemes illata. 2 használat után nem kapott több esélyt, kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 10.

katniss1995

2020. március 21.

Évek óta ezt használom, meg vagyok vele elégedve. A nagy márkás deokkal mindig az volt a problémám, ha nem használtam, akkor nagyon erős izzadság szagom volt nélkülük. Illetve jó pár deonál sokszor éreztem, hogy pár óra után el múlik a hatása...Ennél nincs ilyen problémám és hosszan is tart a hatása, így nem érzek kényszert arra, hogy többször bekenjem magam velem egy nap. Ráadásul negyed árban kapható, mint a társai.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

HeyGirl

2019. november 6.

Szeretem, könnyen elérhető és szó mi szó, izzadni kb ugyan úgy izzadok tőle, de minimális izzadságszag sincs. Ennyi pénzért azt hiszem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

sailorluna

2018. augusztus 15.

közepesen hatásos az izzadással szemben, lassan szárad, viszont gyengéd a bőrhöz. borotválás után is simán használható, mivel nincs benne alkohol, nem csíp. az illata érezhető, kissé férfias. az összetevői között a 3. helyen lévő aloe elég nagy pluszpont. az viszont zavar, hogy izzadás hatására megolvad a bőrömön, elég kellemetlen érzés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

kristinafarkas93

2018. június 28.

Imádom ezt a deót, tudja amit kell. És olcsó, a rózsaszínt, és a whitemark-ost használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

rammy717

2018. június 4.

Nagyon folyós, a golyó rengeteget felvisz. Meg kell várni öltözés előtt, hogy megszáradjon... macerás. És nem vált be igazából, izzadtam a használata ellenére, és nem voltam kellemes illatú a nap végére. Többször alkalommal próbálkoztam, nálam nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

hsjk

2018. május 4.

Ebben a nagy melegben összevissza használtam mindenféle dezodort, aztán hirtelen felindulásból vettem egy ilyet. Mennyire jól tettem :) Az illata közvetlen felkenés után nekem sem tetszik, de utána nem érezni. Maga az izzadásgátló hatása nagyon jó. Mindenkinek ajánlom (és nevetségesen olcsó a többi dezodorhoz képest)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 4.

Miharu

2018. február 19.

Nagyon jó ára van, hatékony, pedig eléggé izzadós vagyok. Az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.