Cien

Ár:   499 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lupelupe, Módosítva: 2020. március 10.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Bio mandulaolaj segítségével hidratálja a kiszáradt bőrt.
  • Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, szilikont vagy ásványi olaj alapú összetevőket.
  • Dermatológiailag igazoltan bőrbarát és szemészek által tesztelt.
  • Kontaktlencse-viselők is használhatják.

boczagica

2020. április 3.

Véletlenúl találtam rá. Az összetevői szépek. Árban teljesen korrekt. Tudom hogy nincs szükség külön szemkörnyékápolóra.De az Ordynari MMF hidratálója, kevésnek bizonyult. Ezért gondoltam egy kis tuningra.
Kicsit félek az olajoktól, mert nálam mindig gubancot okoz. Túlérzékeny, rozáceás, öregedő, vízhiányos, de általában zsíros bőröm van. És ennek tetejében, még ott is lesz acném, ahol szerintem senki másnak sem. Ilyen pl. a belső szemzug melletti terület, vagy a szemöldök körüli rész.
Így, bár a szemkörnyékemnek kell az extra hidratálás, óvatos vagyok.
A termék nem tocsog az olajban, de nem is szívódik fel gyorsan, ezért általában csak este használom. Reggel csak akkor ha nem megyek munkába, vagy sikerült időben ébrednem.😉 Jól esik a bőrömnek, és reggelre puha, ápolt lesz a bőröm. Pattanást nem okozott. Újra fogom vásárolni, és más terméket is kipróbálok ebből a vonalból. ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 3.

Így, bár a szemkörnyékemnek kell az extra hidratálás, óvatos vagyok.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.