Cien

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 28.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéd tusfürdő, virágos illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Linnu

2018. december 3.

A flakonban még kellemes volt az illata, de amikor fürdés közben a tenyerembe nyomtam belőle egy adagot, megcsapott valami fura, domestoséhoz hasonló fertőtlenítőszag és persze a tusfürdő volt az. Felkenés után csípős, viszketős érzésem támadt, ezért azonnal le is mostam. Abban a komoly tíz másodpercben sem habzott igazán, amíg rajtam volt. Nekem abszolút pénzkidobás... Kár érte, mert első szippantásra jónak tűnt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

pannababo

2017. január 14.

+biotermékeknél, kicsit kedvezőbb ár
+finom illat
+nincs irritáció
-kupakja betört

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

+biotermékeknél, kicsit kedvezőbb ár
+finom illat
+nincs irritáció
-kupakja betört

Tiuska

2017. január 4.

Első szaglásra megtetszett az illata, ezért megvettem, de tusolás közben már egyáltalán nem tetszett az illata, valamilyen vegyszerhez tudnám hasonlítani... ezért így már az árát is sokallom! Egyszóval nekem nem "újravevős"!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sucrose, Betaine
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0