Cien

Ár:   199 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: netti1990, Módosítva: 2015. április 2.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Nikolett05

2019. július 11.

Nemrég vettem ezt a fajta tusfürdőt csak más illatban. Kerestem egy olyan tusfürdőt ami összetevők téren nincs túlbonyolítva. A mostani kenceficéknek kilométer hosszú összetevő listája van és sok bennük a piros-szürke-narancssárga színű. Szóval nemrég vettem mert elfogadhatónak találtam az összetevőit. Illata nem erős, kellemes. Én úgy érzem nem habzik kellőképp, de engem ez egyáltalán nem zavar, mert elég nagy kiszerelés, így lehet locsolni :D + összességében szimpatikus kis termék-márka. Biztos kipróbálom a többi illatot is, főleg, hogy olvasom, hogy azok is fincsik. Megy is érte az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

tenagi

2017. szeptember 18.

barátom apukájánál volt ilyen a fürdőbe és rossz voltam- megszagoltam. Valami isteni illata van. Este még rosszabb voltam: ezzel tusoltam le. Ha elfogynak az aktuális tusijaim beszerzek egyet, valami fantasztikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

babackaa

2016. augusztus 6.

Ezer eve jarok a Lidlbe es meg csak a napokba fedeztem fel ezt a markat jobban es vettem meg ezt az isteni csodat!! Ennyi penzert egy kincs kb Balea minoseg! Imadom ezt a fanyarkas narancs illatot igy nyaron! Felfrissit,boldogit! Megeri kiprobalni! 5*****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Luska

2016. január 6.

Páromnak szoktam venni, aki imádja. Ha két hétig nincs akkor kéri, hogy hozzak "Ciánt" :D Én is használom, hanarancsosra vágyom és én is szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 6.

Nazira

2015. szeptember 30.

Szeretjuk ezeketet a tusfurdoket.felvalltva hasznaljuk az aveos tusikkal.az ara barati.a boromon jo illatot hagy furdes utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

mogyorospele

2015. augusztus 1.

Az egesz csalad nagy kedvence. Szuper frissito, elenkito illat, nagyon jo ar-ertek arany :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

netti1990

2015. május 23.

Update:A csillagozás lemaradt :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Update:A csillagozás lemaradt :D

lilielli

2015. május 9.

Imádom!! Jó kis nyári illat, ez mellett még a mangósakat szeretem, ezekkel szeretek fürdeni, nagyon jól felvidít!!! Nem szárít!! Kevés is elég belőle, baráti az ára!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.