Cien

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

KorinLilla

2019. május 31.

Nagyon megtetszett az illata, ezért megvettem. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó, némelyik drágább tusfürdőt kenterbe veri.
Meg fogom nézni a többi illatot is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Meg fogom nézni a többi illatot is.

Jkriszti

2018. szeptember 23.

Ez most megosztó vélemény lesz :D

Egyszer muszájból vettem...és azóta szerelmes vagyok az illatába :D de csak abba :D sokáig érződik a bőrömön, pasim is megdícsérte (nem tudta mit érez rajtam)
Tusolás után vakarózom tőle, mint a rühes kutya, annyira szárít. Nagyon kár, mert az az illat...
ne kövezzetek meg :D de ezért kap tőlem 3 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Ez most megosztó vélemény lesz :D

ne kövezzetek meg :D de ezért kap tőlem 3 csillagot

nudlicska

2018. április 11.

Nekem tetszett az illata, bár a vaniliához nem sok köze van, inkább ilyen tipikus púder illat. De amúgy nagyon jó tusfürdő, krémes, kevés kell belőle, nem szárít. Finom puha tőle a bőröm. Nekem bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Csirip74

2016. november 13.

Vacilláltam a mandulás és e között, végül ezt vettem meg. Sajnos. Flakonban jó illatúnak tűnt, zuhanyozáskor egy rémség. Mű rágógumi illat. Viszont nem szárít. Ez az egyetlen pozitívuma no és az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

dandy

2016. augusztus 10.

Az illata nem a legjobb, bár a flakonból jobbnak tűnt. Fürdés közben van valami műanyag illata, de egyébként jó krémes, jól habzik, jól tisztít, nem szárít egyáltalán. Elhasználom, de újra nem veszem meg. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Kati04

2016. július 28.

Szerintem meglepően jó. Tetszik az illata, nem szárít, krémes állagú, nem túl folyós. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

SzAgika08

2016. június 10.

Az illata nem igazán tetszik csak tesi utáni tusfürdőnek vettem meg de most itthon elfogyott ezért ezt kellett használnom SOS-be. Az illata nem a legjobb de a tisztításával és az ápolásával megvagyok elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 10.

lavender

2015. október 10.

Oriental Blossom néven fut már, nem tudom mi üthetett belém, amikor leemeltem a polcról (ennél még a Lidlben is kapható Baba tusfürdők is jobbak)... Borzalmas a szaga, émelyítő, mű, ráadásul szárít. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

alexandra95

2015. július 5.

Sürgősen kellett egy tusfürdő,ezért lekaptam ezt a polcról a Lidl-ben és csak otthon szagoltam meg.
Nekem sem jött be az illata,sőt! Egyszer-kétszer használtam,de többször nem.
Azt hiszem szépen tisztított és talán nem is szárított,de ez a fajta vonal nekem se jött be (ami,persze szubjektív) .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Nekem sem jött be az illata,sőt! Egyszer-kétszer használtam,de többször nem.

siss

2015. május 11.

Nekem ez egyáltalán nem jön be,nem az én világom ez a fajta illatvonal. Ilyen rossz illatú tusfürdőt régen szagoltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 11.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.