Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók

Zyra

2020. február 16.

Nem fűztem hozzá sok reményt a rengeteg kidobott pénz után a luxustermékek miatt, amikből szintén nem vált be semelyik. Kellett egy viszonylag olcsó balzsam, hogy legalább a száraz hajam ne hulljon szét a téli időszakban. (Télen gyakran letörik a vége.) Megállt bennem az ütő amikor szárítás után megláttam a hajam. Rendkívül puha és selymes volt, könnyen kezelhető és fényes. Már vagy 5x mostam vele hajat és még mindig meglepődök akárhányszor túl vagyok a szárításon. 400 Ft nem pénz egy ilyen jó termékért. Mindenképpen újravevős <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

mariasoros

2020. január 14.

Simán veri a nagy márkákat. Mivel 2 naponta mosom a festett hajam, fontos a balzsamozás. Az egyik drogéria saját márkás terméke és ez vált be leginkább. Sokat használok, de olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

cicaaholdrol

2020. január 10.

Nem szoktam drogérián kívül testápolási cikket vásárolni, de most azonnal kellett egy balzsam. Nekem olyan kis semmilyen, de legalább ki tudom fésülni a hajam utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

nonex00

2019. december 18.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nekem sajnos annyira nem vált be. Így keresem tovább a tökéletes balzsamot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

bianka411

2019. december 1.

Ár-érték arány alapján a legjobb, véletlen vettem szükséghelyzetben, megdöbbentem, hogy lehet ennyire jó. Luxustermékeket is használtam már, és voltam csalódott utána, de ez a termék nem okozott csalódást. Örömmel látom, hogy másoknak is ennyire bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Schmetterling

2019. december 1.

Könnyed, puha, fényes lesz a hajam tőle, újra vevős 🙃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Könnyed, puha, fényes lesz a hajam tőle, újra vevős 🙃

nikolett

2019. november 27.

Van benne valami, az én hajamra is jó hatással volt. Először talán jobb volt, mint másodszor, kevésbé volt száraz a hajam tőle, de valószínűleg újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

nagygore

2019. október 17.

Szerintem ilyen olcsó árkategóriában nagyon nehéz jó minőségű terméket használni,de nekem a száraz hajamba szinte életet lehelt és nagyon meglepődtem rajta. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

HeyGirl

2019. szeptember 17.

Itteni vélemény alapján vásároltam, szép, fényes, selymes tőle a hajam, olcsó, teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Naoto

2019. augusztus 10.

A célnak abszolút megfelel, könnyen kifésülhető és valamivel puhább lesz tőle a hajam. Csodát én nem várok egy balzsamtól, főleg, hogy a korábban próbált drágább balzsamok sem adtak ennél többet. Az ára nagyon jó, és sokáig elég. Nem éreztem kifejezetten nagy különbséget közte és a márka oil care balzsama között, de ennek jobb az illata, úgyhogy maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol