Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók

vikooo

2021. január 2.

Szüleimet meglatogatva anyukamnak csak ez volt otthon, ugyhogy kenytelen voltam ezt hasznalni.
Hat mit ne mondjak; kimondottan tetszik az illata, es puhava varazsolja a hajamat. Ket hajmosas utan mondom ezt.
Lehet beruhazok egyre.
Adok 4 csillagot, mert az 5-höz el kellene hasznalnom egy tubust.
Ha meglesz update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Lehet beruhazok egyre.
Adok 4 csillagot, mert az 5-höz el kellene hasznalnom egy tubust.
Ha meglesz update-elek.

natasa01

2020. augusztus 25.

Korábban teljesen abszurdnak tartottam volna, hogy Lidlből vegyek noname hajbalzsamot. Egyszer a kényszer vitt rá, mert elfelejtettem elcsomagolni, a hajamat pedig esélytelen kibogozni balzsam nélkül. Nekem bejön az erőteljesebb illata. Nyilván nem kell tőle csodát várni, mint egy professzionális kozmetkumtól, de a drogériás szintet simán hozza. Gyakran vásárolom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

karamella92

2020. augusztus 16.

Imádom a Cien termékeket, és ez a termék is hozza a színvonalat :) gyönyörű, puha, fényes tőle lett tőle a hajam :) abszolút megérdemli az 5*-ot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

akli

2020. július 12.

Rengeteg pozitív tapasztalat után a márka egyéb termékeivel, ez teljesen használhatatlannak bizonyult. Pedig igazán megadtam a módját: álltam a pult előtt és kiválasztottam a legdrágább és legtöbbet ígérő hajbalzsamot. :) Az illatán még valahogyan túltettem magam, de szabályosan kócos és meglepően száraz lett a hajam tőle, alig tudtam kifésülni. Nagyon sajnálom, most a lányaim használják a Barbie-babáik hajára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

Kamerion

2020. május 18.

Nekem már az új csomagolásban van meg. Kényszerből vettem tavaly nyár végén, mert elfogyott a hajbalzsamom egy fesztiválon, és anélkül a vizes hajamat nem tudom kibogozni.
Először nem igazán rajongtam érte a szilikontartalma és az illata miatt. Erős, oldschool kozmetikumszaga van, ami meg is marad egy kicsit a hajamban, de érdekes módon szárazon már nem zavar. A vékony szálú, töredezésre hajlamos hajam szereti, a fejbőröm bírja. Akkor sincs baj, ha szilikonmentes hajápolókra váltok erről, nem érzem úgy, hogy sprődebb lenne a hajam. (Úgy tűnik, nem halmozódik fel a balzsamtól a hajamon a szilikon, pedig ettől féltem.)
Olyan samponnal érdemes használni, ami nem puhítja-ápolja a hajat annyira, mert a kettő együtt sok lehet. Többször is újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Zyra

2020. február 16.

Nem fűztem hozzá sok reményt a rengeteg kidobott pénz után a luxustermékek miatt, amikből szintén nem vált be semelyik. Kellett egy viszonylag olcsó balzsam, hogy legalább a száraz hajam ne hulljon szét a téli időszakban. (Télen gyakran letörik a vége.) Megállt bennem az ütő amikor szárítás után megláttam a hajam. Rendkívül puha és selymes volt, könnyen kezelhető és fényes. Már vagy 5x mostam vele hajat és még mindig meglepődök akárhányszor túl vagyok a szárításon. 400 Ft nem pénz egy ilyen jó termékért. Mindenképpen újravevős <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

mariasoros

2020. január 14.

Simán veri a nagy márkákat. Mivel 2 naponta mosom a festett hajam, fontos a balzsamozás. Az egyik drogéria saját márkás terméke és ez vált be leginkább. Sokat használok, de olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 14.

cicaaholdrol

2020. január 10.

Nem szoktam drogérián kívül testápolási cikket vásárolni, de most azonnal kellett egy balzsam. Nekem olyan kis semmilyen, de legalább ki tudom fésülni a hajam utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

nonex00

2019. december 18.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nekem sajnos annyira nem vált be. Így keresem tovább a tökéletes balzsamot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

bianka411

2019. december 1.

Ár-érték arány alapján a legjobb, véletlen vettem szükséghelyzetben, megdöbbentem, hogy lehet ennyire jó. Luxustermékeket is használtam már, és voltam csalódott utána, de ez a termék nem okozott csalódást. Örömmel látom, hogy másoknak is ennyire bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol