Cien

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók

asdf27

2020. szeptember 4.

update2: hosszú távon nem bírta a fejbőröm. Az Impreity Gourmet vie szilikonmentes hajpakolására váltottam.
update: 5* ha csuromvizes hajvégre kenek egy borsónyit és szinte azonnal kimosom, akkor működik, és nem okoz zsírosodást.

Első használatra nagyon szuper: szőkített száraz hajra használtam és puha babahajat kaptam. :-)
Több használat után a tapasztalatom, hogy ha sokat használok, akkor fulladozik alatt a hajam és olyan érzésem van, mintha műanyag zuhanysapkát viselnék, és zsírosodik is. Igyekszem minél kevesebbet használni, csak hajvégre és azonnal kimosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

DancsiTheUnicorn

2020. május 21.

Még csak kétszer használtam, de nagyon tetszik! Iszonyú puha tőle a hajam, és sokkal könnyebben tudom kifésülni, és nem zsírosodik jobban tőle. Balzsam helyett, a sampon után használtam, 2-3 percig hagytam fent. Eddig határozottan újravevős! Kicsit sokat szoktam tenni a hajamra (mondjuk nagyon dús), de mivel nem drága nem bánom, főleg mivel ilyen hatásos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

nagygore

2019. október 17.

Nagyszerű termék,az egész termékcsaláddal együtt használtam. Nagyon megéri az árát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

petokrisztina

2019. május 1.

Nagyon szeretem, ár érték arányban verhetetlen! Szinte minden nap vasalom a hajamat, de alig látszik rajta. Több hónapja mindig újraveszem, nekem favorit a samponnal és a balzsammal együtt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

kisenikoke

2019. január 9.

Nagyon jó kis terméknek tartom! Jó áron van, mindig van a boltban, könnyen beszerezhető és még a dolgát is elvégzi. Lehet nyomni bőven hiszen nem sajnálom az alacsony ára miatt hogy elfogy és így tényleg hatékony.
Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Bátran ajánlom.

herczegno33

2018. október 18.

Ez egy nagyon jó hajpakolás. A töredezett hajvègeimet rendbehozta, nem kellett levágni belőle. Az illata nagyon kellemed. A használata is egyszerű. Az ára nagyon kedvező, szerintem tudja azt amit a drágább árkategóriájú termèkek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

timcsike12

2018. augusztus 26.

Nagyon jó pakolás a száraz, töredezett hajamra, ráadásul nagyon jó áron. Nekem a drága márkák sem tudtak ennél többet nyújtani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Renus

2018. augusztus 25.

Kifejezetten jó, árban verhetetlen!
Nem mindig a drágább dolgok a jók, bőven kenterbe veri a nagy márkákat is..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Kifejezetten jó, árban verhetetlen!
Nem mindig a drágább dolgok a jók, bőven kenterbe veri a nagy márkákat is..

e

2018. július 3.

Ar ertek aranyban tokeletes, csodat sajnos nem tett de kicsit puhabb lett a hajam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

kristinafarkas93

2018. június 28.

Maximálisan elégedett vagyok vele, jár az 5 csillag. Többször újra vettem, végre valami amit nem sajnálok a hajamra kenni bővebben sem. Olcsó, de használ. Ez az lidl.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol