Cien

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

a.k

2022. május 12.

Meg vagyok elégedve vele, nem zsírosodik jobban a hajam a használatától, nagyon finom az illata, és tényleg szép fényessé teszi a hajam. Jó áron lehet beszerezni egy rendes heti bevásárlás során, ha még egy nappal kitolná a hajmosást, menne is az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

GazdiMami

2021. december 10.

Pozitív: finom illat, megfelelő ár, selymes haj
Negatív: nekem kicsit viszketést okozott.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 10.

Pozitív: finom illat, megfelelő ár, selymes haj
Negatív: nekem kicsit viszketést okozott.
Nem veszem újra.

docsika9404

2021. július 20.

Selymes, puha tapintású lesz tőle a hajam és nem is zsírosítja azt. Ár - érték arányban az egyik legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

anything08

2021. június 30.

Nagyon szeretem, puha lesz tőle a hajam és tiszta. Ár-érték arányban nálam egyelőre favorit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Nikol91

2021. április 18.

A cien más termékeivel nagyon elégedett vagyok, ezért megvettem a sampont.
Sajnos irritációt okozott, így kidobásra lett ítélve. A két csillag az árának és az illatának szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

A cien más termékeivel nagyon elégedett vagyok, ezért megvettem a sampont.

Bzsuzsi0128

2021. február 13.

Balzsamjával együtt használom évek óta és meg vagyok elégedve vele. Szép, selymes hajat varázsol markáns hajegyenesítő hatása van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

nhajni

2020. június 15.

Felváltva használom egy másik samponnal együtt. én nagyon megszerettem, a balzsamot is hozzá szoktam venni. Szépen hidratálja a hajat könnyen kifésülhető utána. Árát tekintve pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

Juca84

2020. április 27.

Nagyon zsírosodott tőle a hajam, ezért eltettem vésztartaléknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

Nagyon zsírosodott tőle a hajam, ezért eltettem vésztartaléknak.

Anita97

2020. március 10.

Jol habzik, az ára kitűnő es 1 nappal kitolta a hajmosást, az illata is kellemes, viszont nagyon törött lett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 10.

Petravagyok

2020. március 10.

Anyukamnak mindentol viszketett a fejbore, pedig annyi minden felet probalt mar ki. Vettem neki tobbfele mindenmentes sampojt is, de nem maradt abba a viszketes. Most gondolta, kiprobalja ezt, mert mar ugyis mindegy 😅 Nem mult el a viszketes, de kb az 1/3-a mar csak a korabbi helyzetnek. Igy most nagyon boldog, igy en is :) Jottem hat helyette felpontozni😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.