Cien

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Bzsuzsi0128

2021. február 13.

Balzsamjával együtt használom évek óta és meg vagyok elégedve vele. Szép, selymes hajat varázsol markáns hajegyenesítő hatása van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

nhajni

2020. június 15.

Felváltva használom egy másik samponnal együtt. én nagyon megszerettem, a balzsamot is hozzá szoktam venni. Szépen hidratálja a hajat könnyen kifésülhető utána. Árát tekintve pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

Nikol91

2020. május 4.

A cien más termékeivel nagyon elégedett vagyok, ezért megvettem a sampont.
Sajnos irritációt okozott, így kidobásra lett ítélve. A két csillag az áránakés az illatának szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

A cien más termékeivel nagyon elégedett vagyok, ezért megvettem a sampont.

Juca84

2020. április 27.

Nagyon zsírosodott tőle a hajam, ezért eltettem vésztartaléknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

Nagyon zsírosodott tőle a hajam, ezért eltettem vésztartaléknak.

Anita97

2020. március 10.

Jol habzik, az ára kitűnő es 1 nappal kitolta a hajmosást, az illata is kellemes, viszont nagyon törött lett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 10.

Petravagyok

2020. március 10.

Anyukamnak mindentol viszketett a fejbore, pedig annyi minden felet probalt mar ki. Vettem neki tobbfele mindenmentes sampojt is, de nem maradt abba a viszketes. Most gondolta, kiprobalja ezt, mert mar ugyis mindegy 😅 Nem mult el a viszketes, de kb az 1/3-a mar csak a korabbi helyzetnek. Igy most nagyon boldog, igy en is :) Jottem hat helyette felpontozni😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

lavender

2019. november 20.

Az illata nagyon jó volt, és pihepuha lett tőle a hajam, viszont másnapra sajnos lelapult és zsíros volt. Ismerek olyat, akinek bejött, az ára baráti, úgyhogy lehet, más hajtípusra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Yesnori

2019. július 5.

Évek óta ezt használom a balzsammal együtt. Mielőtt elkezdtem használni, kb. minden sampontól viszketett a fejbőröm, ettől viszont nem. Ár-érték arányban verhetetlen. Tiszta, puha hajat eredményez. Kellőképpen habosodik, jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

petokrisztina

2019. május 1.

Már több hónapja használom, nekem nagyon bevált. Hetente egyszer mosok általában hajat, és az utolsó napon max az látszik, hogy kicsit laposabb a hajam, de sajnos vékony szálú, szóval ez állandó problémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

EnyediF

2019. március 27.

Alapvetően nem kell sokszor hajat mosnom, de ezzel a termékkel a két hajmosás közötti idő is lerövidült sajnos. 1-3napig szép a hajam, majd brutál módon kezdett hirtelen zsírosodni. Fura, a sampon használata előtt nem volt ilyen jellegű problémám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.