Cien

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeronik, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók

Az értékes makadámdió-olajjal dúsított intenzív hajpakolás gondoskodik arról, hogy a haj puha és rugalmas legyen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

2020. április 21.

A helia-d hajpakolását használtam ezelőtt de miután elfogyott és éppen a lidlben voltam úgy voltam vele hogy miért ne. Kicsit félve raktam fel a hajamra először, mert már volt rossz tapasztalatom olcsó, saját márkás termékkel, ami inkább csak ártott. Viszont ez a nem egészen 600 forintos termék egyszerűen fantasztikus. Van ugyanolyan vagy még jobb hatása is mint a kétszer annyiba kerülő helia-dnek ( hozzáteszem, hogy a helia-d sem egy drága dolog ). Göndör hajam van, ami elég száraz, gyönyörű, fényes "csiákat" eredményezett. Remek termék, nagyon olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

szeronik

2018. május 19.

UPDATE: több hetes kúra után nagyon jó tapasztalatokról számolhatok be: látványosan javult a hajam állapota, puha és fényes lett, könnyen fésülhető. Még messze a tökéletestől, de ez a hajpakolás sokat javított a károsodott hajamon.
Ár-érték arányban nagyon jó, nem zsírosít, és azt teszi, amit ígér. Kicsit talán gyorsan fogy, de az is igaz, hogy sok és hosszú hajam van.
Az illata továbbra is túl sok nekem, de kibírom.
Mivel javított a roncsolt hajamon, jár neki az 5 csillag.

KORÁBBI VÉLEMÉNY:
Egyszeri használat után nem tapasztaltam extrém látványos hatást, de valamennyire puhává és könnyen fésülhetővé teszi a hajat, de csak annyira, mint akármelyik balzsam, egy hajpakolástól elsőre jobbat vártam, de jövök update-elni a sokadik használat után.
A hajam hosszú, festett, és erősen károsodott, szóval van mit rajta dolgozni. Mindenféle egyéb puhító, ápoló (balzsam, olaj...) nélkül teszteltem, csak Cien sampont használtam előtte, a két perces hatóidőt betartottam, a fejtetőre nem tettem.

Az illata nekem tolakodó, túl édeskés, és még másnap is éreztem. Egyelőre 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Az illata továbbra is túl sok nekem, de kibírom.
Mivel javított a roncsolt hajamon, jár neki az 5 csillag.

KORÁBBI VÉLEMÉNY:

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Silk