Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bellala, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Ápolja és védi a festett, színezett, igénybevett hajat.

sailorluna

2019. január 29.

régebben használtam párszor vendégségben, magamtól sosem vettem volna meg. egészen jó sampon, sokkal rosszabbra számítottam. finom illatú volt, jól habzott, szép lett tőle a hajam. kellemes csalódás volt, de az összetevői azért lehettek volna szebbek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Malachite

2013. január 18.

Elég gyengén szuperált....épp csak több a semminél, de ilyen árban a Balea balzsamok fényévekkel verik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Dorcsa

2012. november 3.

Ma került átöntésre, mert kézmosó lett belőle. Szörnyen zsírosította a hajam, egy napig volt vállalható vele a hajam! :/ A festett hajam színén se vettem észre, hogy tartósabbá tenné. Az ára miatt kap egy kettest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

virike9

2012. november 3.

Mielőtt végleg felhagytam volna a szilikonos hajápolók használatával, kaptam ebből a 2in1 samponból egy tubussal. Örültem neki, tetszik az elgondolás, praktikusnak találom! Az illata kellemes, ha jól emlékszem talán hasonló a sima Cien samponéhoz! Árban jó, jól habzik, semmi extra igazából, egy kellemes sampon.
Tényleg jó ötlet...de sajnos nekem nem vált be... mondjuk vékony szálú a hajam, arra nem kifejezetten ajánlják a 2in1 hajápolókat, de hát kaptam gondoltam kipróbálom. A végeredmény nekem nehezen kezelhető sprőd végű haj lett, de szerintem ezek a termékek (is) normál hajjal (vagy ahhoz nagyon közel álló) megáldott egyéneknek jól működhet : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

szgabrielle

2012. április 26.

Én már annyi mindent próbáltam ki, de esküszöm, ez jött be eddig szinte a legjobban... Ár-érték arány kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.