Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. november 10.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók

narita

2019. február 12.

A samponjával együtt használtam. A hajam fényes,puha és könnyen kifésülhető lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Zood

2018. január 20.

Tökéletes. Az elöttem szólok elmondtak mindent.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Tökéletes. Az elöttem szólok elmondtak mindent.

sztinke

2017. szeptember 29.

Egy flakonnal elhasználtam. Jól ápol, nagyon könnyen fésülhető utána a haj, és jó az illata is, de nekem sajnos zsírosította a hajam. Ár-érték arányban viszont jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

AdriannaKiara

2015. november 8.

A vélemények hatására vettem meg.
Tökéletesen puhává és selymessé teszi a hajam,potom pénzért!!! 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

A vélemények hatására vettem meg.
Tökéletesen puhává és selymessé teszi a hajam,potom pénzért!!! 5 csillag.

narancsdzsem

2015. május 1.

Meglepően hasonló a hatása, mint a Tigi urban antidotes recovery balzsamjának. Kell ennél több jellemzés?? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 1.

maradok

2015. április 3.

Rég használom. Egy balzsam sem tudott ennél többet azok közül, amiket a drogériás szériák közül próbáltam. Nagyon jó, krémes az állaga és pillanatok alatt puhává, könnyen fésülhetővé teszi a hajat. Ráadásul az ára is nagyon kedvező. Valahogy mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 3.

siss

2014. december 14.

Anyukám és tesóm is használta már ezt a balzsamot.Jó sűrű,nagy mennyiség,könnyen fésülhető tőle a haj és olcsó.Egy picit talán hamarabb zsírosodik tőle a haj.Az illata tűrhető,a régi kiadásé sokkal jobb volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 14.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol