Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. november 10.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók

tyukanyo

2018. december 29.

Csodálatos ez a balzsam. Isteni illata van és elképesztően puha hajat varázsol. Jó sűrű, szerencsére, utálom ha folyós egy balzsam. Nagyon szeretem a Cient, mert olcsón kapunk kiválló minőséget :)
Az új csomagolása olyan mint a Pantene termékeké. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Az új csomagolása olyan mint a Pantene termékeké. :D

Boginyuszi

2018. január 4.

Selymessé teszi a rakoncátlan göndör hajamat, és az ára is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Selymessé teszi a rakoncátlan göndör hajamat, és az ára is jó.

legallybrunette

2017. december 23.

Kedvenc balzsamom, többször újravettem. Olcsó és jó. Legutóbb sajnos egy darabot sem láttam a Lidlben. Remélem, csak átmeneti hiány volt.

Nem tűnt el, hanem átcsomagolták. Nem vagyok meggyőződve, hogy az új aranybarna grafikával ellátott flakon egy az egyben ugyanazt a szert tartalmazza, mert mintha más lenne az illata, de ezzel is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 23.

ildi98

2017. július 31.

Imádom! Jó az állaga, nem kell belőle sok, szeretem a semleges illatát, szép fényessé teszi a hajam, könnyen fésülhető. Teljesen ugyan azt hozza, mint a kék Tigi balzsam, kevesebb káros összetevővel és töredék áron. El vagyok ragadtatva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Csirip74

2017. április 28.

Leváltottam a drágább balzsamjaimat erre. Nagyon meg vagyok elégedve a hatásával, az ára is baráti, nem zsírosít, nem fakít és nem lesz lapos a hajam a nap végére sem. Egy kifogásom van csak.....de ez minden hajbalzsamra igaz: miért nem dupla méretű flakonban árulják? Mindig hamarabb elfogy mint a sampon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 28.

majoreszternora90

2016. november 8.

Olcsó és jó, sőt, nagyon jó. Az utóbbi idők legjobb balzsamja, amit használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 8.

Olcsó és jó, sőt, nagyon jó. Az utóbbi idők legjobb balzsamja, amit használtam.

Villango

2016. február 12.

A sminkecseteimnek vettem, de ma kipróbáltam a hajamra is. Bár rövid hajam van, azért érezhetően simábbá, könnyen kezelhetővé tette.
Mivel hennával festem a hajam, ezért nem szeretem a szilikonos samponokat balzsamokat használni, így őt sem fogom, de az biztos hogy ez egy egész jó kis balzsam azoknak akiket nem ért még utol a szilikonpara. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

tonhalacska

2016. február 11.

Megvettem a nyáron le a telekre,mert otthon hagytam amit eddig használtam, gondoltam csak nem esik le a hajam a fejemről ennyi pénzért. HÁÁÁÁT, ez valami CSODA. Sűrű, van benne anyag, hidratál, csillogó, selymes, ez a Casting hajszínezőhöz adott kis balzsammal vetekszik. Pakolásként is használom, 15 perc után még tutibb a hatása. Fél éve használom már, még mindig ez a véleményem róla, igaz karácsonykor levágattam a majdnem derékig érő hajam, a sok vasalgatás meglátszott rajta, a vállig érő hajam kezdi szépen rendbe hozni. Már a samponját is használom. Az is jó. Maradok ennél a terméknél, a krémeik is jók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

PyonPyon

2015. november 6.

Még anno egy internetes videóban ajánlották ezt a terméket és az első kipróbálás után beleszerettem. :) Nagyon selymessé teszi a hajam, és bár általában nagyon hamar zsírosodik, ezt használva csak javult és nem kellett annyit mosnom. Néha kipróbáltam más, márkásabb termékeket, de azoktól van nagyon zsíros lett a hajam vagy korpásodni kezdtem, úgyhogy mindig visszatértem ehhez a termékhez, mert ezzel soha nem volt semmi baj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

kiflimorzsa

2015. október 13.

hajszínezőt hígítottam vele, nem akartam drágább hajbalzsamot erre a célra használni (ez meg volt kb 300 forint?). Finom az illata és a hajam is puha lett festés után, teljesen jól megfogta a festék a hajam annak ellenére, hogy szilikon van ebben a termékben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol