Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók

elizabett85

2016. június 23.

Ez a balzsam fantasztikus! Mióta ezt használom 5 naponta mosok hajat, előtte 2-3 naponta kellett. Ez azért is nagy szó, mert napi szinte használok hajformázó krémet és az könnyen elzsírosíthatja a hajat. Rövid hajam van, aminél fontos, hogy ne lapuljon le, hát ettől nem is lapul. Szóval, nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

derienart

2016. június 13.

Kifogyott a mindig használt balzsamom és gyorsan kellett valami. Kb. 300,- Ft, nagyon megéri. Igazából tökéletesen tudja, amit egy balzsamnak tudnia kell: szép fényes, könnyen kifésülhető haj. Ami miatt nem veszem újra, hogy hosszú hajam van és ez a kis kiszerelés nekem nem tűnik túl gazdaságosnak (ilyen nagy tégelyes balzsamot használok), de ha megszorulok bátran újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Klau7

2016. május 13.

Valami rémes..... nem csinál semmit a hajammal, prűd, száraz lesz, nem is értem miért van itthon

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

dominika13

2014. november 11.

Nagyon jó balzsam,messze a legjobb amit eddig használtam.Könnyű kifésülni a hajam,puha,selymes lett tőle,300Ft volt,én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 11.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Honey
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.