Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2014. november 7.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók

Ápolja és erősíti a vékonyszálú hajat.

sailorluna

2019. január 29.

régebben használtam párszor vendégségben, magamtól sosem vettem volna meg. egészen jó balzsam, sokkal rosszabbra számítottam. finom volt az illata, és szép lett tőle a hajam. kellemes csalódás volt, de az összetevői azért lehettek volna szebbek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

sal

2014. október 17.

Kb. fél éve szerettem meg ezt a terméket. Elfogyott az akkoriban használt balzsamom de sűrgősen kellett egy másik,a közeli lidlben pedig nem árulnak csak cien és fructis termékeket és mivel az utóbbi maga a borzalom ezért ő jött velem haza. Mikor kipróbáltm nagyon meglepett,hogy milyen szép fényessé és extra puhává tettem a hajam! Ezelött még semmitől nem volt olyan puha mint ettől. Nemrég kijött egy ujabb cien balzsam,azt is biztosan kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 17.

timeej

2014. szeptember 5.

Jó kis balzsam ez, potom pénzért. Nem nyomja el a hajat, nem zsírosít, nem irritál, de pihe-puha utána a lobonc, nagyon szeretem. A drágább társai elbújhatnak mellette... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.