Cien

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2020. július 28.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tisztító arcpakolás holt-tengeri sóval és fehér agyaggal.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

drebeka

2022. november 30.

Régebben sokat használtam ezt az arcpakolást. A használata után az arcbőröm mindig puha és egységes volt. Az illatát is szerettem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 30.

andian

2021. május 24.

Olyan, mint egy krém. Agyonhidratálja a bőrt, de nem tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Olyan, mint egy krém. Agyonhidratálja a bőrt, de nem tisztít.

tátombák

2020. november 17.

A régi Cien arcpakolást gyakran vettem, ha a Lidl felé vitt az utam. Jó volt az állaga, mattított, de ez sajnos nem annak az újracsomagolt változata. Ezt nehezen tudtam szépen egyenletesen eloszlatni, a hatásától sem dobtam hátast, összességében nem vagyok vele elégedett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Nicu

2020. november 12.

Krém állaga van, illata sós. Nem sok mindent csinált az arcommal, kicsit hidratált. Tisztítást nem vettem észre. Nem csípett,nem lett tőle másnapra pattim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol