Cien

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Alex, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek

Kiszerelés: 50 ml

Kusika

2019. szeptember 18.

Árához képest egész jó kis krém,puhává teszi a bőrt anélkül,hogy zsírosítaná és elnehezítené,nem irritálta a bőröm nem csípte a szemem.
Száraz bőröm van szerintem a kombinált bőrre nem biztos ,hogy jó lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Száraz bőröm van szerintem a kombinált bőrre nem biztos ,hogy jó lenne.

Erika80

2019. május 25.

Egyelőre a ráncokról nem nyilatkozom, bár én úgy veszem észre, hogy szépen feltölti a kisebb barázdákat. Folyamatosan használva (éjjelre ezt, nappalra a párját) a bőröm számára kész felüdülés. Rendszeres tisztítás és radírozás után használom, eszméletlen finom a bőröm a krémek után. Megnyugtatják és táplálják. Könnyen beszívódnak, bár ez az éjszakai némiképp zsírosabb vagy mondjuk úgy nehezebb egy picit, de egyáltalán nem hagy kellemetlen érzést az arcomon. Meg vagyok elégedve vele/velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

Beresnetikva

2019. február 24.

Lefekvés előtt mindig felkenem, sminklemosás,hidratálás után, reggelre álomszép,puha lesz a bőrőm, néha smink előtt is felkenem.
Az Esteé Lauder-től is használtam ez a Lidl-s ahhoz képest kicsit keményebb állagú de a hatása ugyanaz..:) Bár a ránctalanító hatásról nem tudok nyiatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Fe0ve0

2019. február 4.

Száraz bőrtípusra nem ajánlom. Reggelre ugyanolyan száraz marad a bőröm mint mielott felkenem, talán kicsit puhábbá teszi. Irritációt nem okozott. Ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

cyrrusz

2018. július 4.

Jó kis krém, ennyi pénzért! Már többször használtam, szép, selymes, sima lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

eri4

(!)
2017. november 21.

Szuper ez a krém. Kizárólag éjszakára, mert nagyon nehéz. Egy erősen száraz bőr talán nappal ra is elviseli. Az én bőröm kombinált, éjszakára használva pont elég és kell is. Az ára nagyon kellemes és bármikor megfizethető. Tud annyit, mint egy tripla áron megvásárolható éjszakai krém. Sőt....!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 21.

botate

2017. június 5.

Teljesen elhasználtam egy tégellyel. Nem mindig este használtam, volt olyan, hogy nappalra is feltettem. Nagyon jól hidratál, a ránctalanításról nem tudok nyilatkozni. Nagyon száraz az arcbőröm, mivel ekcémás vagyok és olykor az arcomon is erősen hámlok, főleg a szám körül. Jót tett vele a krém, pár nap után eltüntette a hámló foltokat. Annyira száraz a bőröm, hogy télen nappalra még az alapozó alá is felkentem, nekem akkor is jól funkcionált. Jön a nyár, szóval megvettem meg belőle a nappalra való változatát, kíváncsi vagyok az milyen lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

healthycinderella

2017. január 29.

Ez egy JÓ éjszakai krém. Nem zsírosít, de hidratál. Reggelre nem érzem úgy, mintha bekentek volna egy vödör disznózsírral. :)
Nyárra nem ajánlom, melegebb napokon ő már sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Nyárra nem ajánlom, melegebb napokon ő már sok.

kneva

2016. augusztus 28.

A férjem vettem meg ezt a krémet a nappali verzióval együtt. A zsíros T-vonalamnak sajnos egyáltalán nem volt jó, szinte sehogy sem szívódott be, nagyon-nagyon fényes voltam tőle, így elajándékoztam. Szárazabb, érettebb bőre szerintem jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Norih

2015. október 25.

Hát engem nem tudom mi vitt rá arra,hogy a Lidlben vásároljak magamnak éjszakai krémet! De el kell mondanom,hogy már másodszorra veszem meg. Nagyon jól ápolja a bőrt,finom érzést hagy maga után, a beszívódása egy kicsit hosszabb ideig tart,de egy éjszakai krémnek egy a funkciója! Szerintem szupi kis krém! A ránctalanító hatásáról még nem tudok mit mondani,még nem vagyok abban a korban,de remélem a valamennyire megtudom gátolni a kialakulását!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Coleus Forskohlii Root Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Csersav. A szőlőcukor galluszsavval alkotott észtere. Összehúzó, vérzéscsillapító, sebgyógyulást segítő vegyület. Paula Begoun szerint erős antioxidáns, aminek lehetséges, hogy még rálkellenes hatása is van.