Cien

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gladys, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2016. április 9.

Kiszerelés:   4,3 g
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Sminkek szájra

Banyika

2020. március 8.

Pénzkidobás! 200 forintért többért sokkal jobb termékeket kapni a dorgériákban. Nagyon szép a színe, de nem tartós sajnos. Fél óra után mintha soha nem lett volna kirúzsozva a szám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Ryo19

2020. február 13.

Nagyon szeretem ezt a rúzst! Három is van belőle. Nagyon jól pigmentált, nekem elég sokáig tart és egyenletesen kopik. Nem szárít,sőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

brigi50c

2020. január 31.

Annak idején volt cien rúzsom, amit a színe miatt vettem és használtam is jó darabig. A formulája kifejezetten rossz volt, nem tudom, hogy csak az elején, vagy mikor már lejárt, de szárított. Most egy tragikus családi esemény miatt sos kellett egy rúzs, ami látványos, de nem hivalkodó. Meg is találtam a 15ös árnyalatot, gyors megvettem, 560 Ft-ért nem volt pénz. Sajnos a csomagolás meg volt rongálva mert rendes teszterek nem minden színből voltak. Maga a rúzs viszont teljesen ép volt, repült is a kosárba.
Én nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni ez a rúzs, de nemcsak hogy tökéletes a szín, de esztétikusan is kopik és se nem zsíros, se nem szárítja sivataggá a mindig sebes, hámló számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Anheszenamon

2019. október 20.

Volt egy ilyen rúzsom, nagyon szép, természetes árnyalatban. Az egyik barátnőmnek annyira tetszett, hogy neki adtam. Így is túl sok ajakkencém van itthon. Az olcsó árához képest meglepően pigmentált, krémes. Kényelmes viselet, igaz nem túl tartós, de egy 600 ft-os rúzstól ezt nem is vártam. Ár-érték arányban szerintem 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

zsjudit

2019. október 20.

Szép színe van, de nekem egyáltalán nem tartós. Mire beérek a munkahelyemre, kb. le is kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

HHH97

2019. július 25.

A cosy rose árnyalat van meg. Tetszik a színe nagyon, de sajnos egyáltalán nem tartós. Akciósan vettem, összességében ár-érték arányban nekem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

artep

2019. július 9.

Nekem is a cosy rose árnyalat van meg. Szerintem egészen tartós, kellemes, nem szárít, ennyi pénzért korrekt kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Emma91

2019. május 17.

Ár érték arányban jó rúzs, bár vannak jobbak is. Nekem piros árnyalatom van meg, csak kipróbálás miatt vettem meg. Hamar kopik, de hordható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

encikeke92

2019. május 17.

Nekem a 15-ös "Nude Brown" árnyalat van meg. Nagyon szép, bár inkább csillogós eperszíne van.
Az illata nagyon finom, könnyű vele dolgozni, sokan megdícsérik rajtam. :)
Abszolút megéri az árát, és egyáltalán nem szárítja az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Az illata nagyon finom, könnyű vele dolgozni, sokan megdícsérik rajtam. :)
Abszolút megéri az árát, és egyáltalán nem szárítja az ajkaimat.

szucsnoem95

2019. április 4.

Nagyon szép árnyalatokban kapható, és sokkal tartósabb, mint drágább társai....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Nagyon szép árnyalatokban kapható, és sokkal tartósabb, mint drágább társai....

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Lanolin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).