Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2018. június 26.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Sampon mindennapi használatra, normál és könnyen zsírosodó hajra.

A Cien mindennapi használatra kifejlesztett sampon 7 gyógynövénnyel kíméletesen tisztítja és szabadítja meg a hajat a felesleges zsírtól. Frissességet és természetes tartást kölcsönöz a hajnak, javítja és regenerálja a hajszerkezetet.

Aurelia

2021. január 19.

Korrekt sampon, semmi különös, de ár-érték arányt nézve teljesen jó. Nagyon rövid és problémamentes hajam van, szóval samponban nincsenek különös elvárásaim, lehet, hogy akinek speciálisabb igényű a fejbőre annak tényleg nem való, meg gyakori hajmosásra, én csak kb. 5-6 naponta mosok hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Vyol

2020. augusztus 4.

Lekaptam a polcról nem volt otthon sampon. Nem vártam tőle semmi extrát. Gyerekek nagyon jó cucc. Többször újra vettem, tükör fényes a hajam tőle. Balzsamot használok mert a hajvégem száraz. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Ejszakaikoboldmaki

2020. június 12.

Ez valami rettenet.
Frissen mosva is bocinyalt haj, másnapról ne is beszéljünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

Ez valami rettenet.
Frissen mosva is bocinyalt haj, másnapról ne is beszéljünk.

NyBetti

2020. május 26.

Nem tisztít eléggé. Zsíros a hajam, es ha ezt használom egyrészt szénakazal lesz, másrészt másnapra már zsírosodik a töve. Tipikus olcsó húsnak híg a leve termék, maradok a Nivea micellás samponjánál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

ziadrienn

2020. május 26.

korpás lett tőle hajam :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

korpás lett tőle hajam :(

Letti2

2019. november 28.

Általában elégedett vagyok a termékcsaláddal, de ez a sampon a kivétel. Már az első használat után is nagyon szárított. Még majdnem tele van a flakon, de lehet, hogy megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Renus

2019. február 8.

Update: Sajnos többszöri használat után nagyon korpásít, és nagyon kiszárította a hajam.
3 csillagot érdemel csak.

Ez tényleg nagyon jó!
Kellemes illata van, jó érzés hajat mosni vele.
Rendesen habzik is, jól tisztít.
A hajam nem szárította ki.
Állandó lakója lesz a fürdőszobámnak.
Fél liter mennyiség 330 Ft áron ajándék!
Ajánlom mindenkinek, tud annyit mint sok más drágább sampon.
5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

3 csillagot érdemel csak.

Ez tényleg nagyon jó!
Kellemes illata van, jó érzés hajat mosni vele.
Rendesen habzik is, jól tisztít.
A hajam nem szárította ki.
Állandó lakója lesz a fürdőszobámnak.
Fél liter mennyiség 330 Ft áron ajándék!
Ajánlom mindenkinek, tud annyit mint sok más drágább sampon.
5 csillag.

Anettke

2019. február 7.

Kb. 300 forintért vettem, mert mért ne, majd veszek másmilyet. Tetszett az illata, első alkalommal teljesen frissnek, dúsnak éreztem a hajamat. Utána jöttek a problémák. Kivarrasodott, viszketett a fejbőröm és képes leszenk sajnos kivágni a kukába, mert már a második nap nemhogy zsírosodik a hajam, de plusszban még korpás is lett és viszket mint az állat. Szóval kössz szépen.... Nagyon óvatosan próbáljátok ki, ha mégis ráveszitek a fejeteket. Inkább vegyetek valami drágábbat, de már bevált márkát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Aadrii

2018. augusztus 13.

Azt kell, hogy mondjam, hogy az árához képest egy csodaszer. Nagyon gyorsan zsírosodó hajam van, minden második napon mostam a hajamat, és a közép árkategóriájú zsíros hajra való samponok sem igazán segítettek. Ennek a samponnak a rendszeres használatával sikerült egy, jobb napokon két nappal is kitolnom a hajmosást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Scara

2018. június 18.

Általában olcsóbb kategóriás samponokat használok kézmosónak (vagy olyan sampont ami nem váltak be, de drága volt ahhoz, hogy csak úgy kidobjam), így biztosra megyek, hogy ne száradjon ki a kezem. Heti bevásárláskor ezt kaptam le a polcról, mert már kellett az utánpótlás.

Annyira finom, friss zöld, gyógynövény illata van, hogy az összetevőlista tanulmányozása után végül kipróbáltam a rendeltetésszerű használatát is. :)
Csak a Johnson's Baby kifésülő spray-t használtam a hajvégeimre, hogy megnézzem mit tud a sampon.
Azt kell mondjam, meglepődtem az eredményen: a hajam fényes, nagyon dús hatású, nem száll össze-vissza és formázhatóbb is.
Így elsőre kap 4 csillagot - sajnos a finom zöld illat nem marad meg a hajban. Update később, miután kiderült okoz-e irritációt stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Betaine, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.