Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bellala, Módosítva: 2014. november 7.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

A Cien Sampon ideális mindennapi használatra, gyakori hajmosáshoz. Csillogást és selymességet kölcsönöz a hajnak, könnyebbé teszi a fésülést. Aloe Vera-t, 7 gyógynövényt és B5 provitamint tartalmaz.

sheilaa

2017. november 17.

Eddig szimpatikus, nekem nagyon tetszik, hogy könnyen habzik. Nincs túl erős illata, utána vmi hajbalzsam is kell nekem, hogy könnyebben ki tudjam fésülni a haja. (de ez nálam eddig minden samponnál így volt. :) ) 3-4 napot bír a hajam hajmosás nélkül vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

grace

2016. szeptember 5.

Egy ideig azt hittem hogy magtaláltam a tökéletes sampont DE NEM!!!!!!!!!!!!!!!!! NAGYON NEEEEEEM!!!!!! olyan szinten kiszárította a hajam h rengeteg pénzbe és időbe került mire helyre jött......:( legszívesebben 1 csillagot se adnék rá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Yubiri

2015. április 16.

Nem csodaszer, de ez a legjobb sampon a hajamnak. (Amit hiányolok tőle, az a hajmosás utáni illat.)
Nagyon-nagyon sokféle sampont kipróbáltam, de mindtől zsírosnak éreztem a hajam, már a 2. napon.
A Cien sampon használatával a hajam kibontva is vállalható még a 3. napon is. Többen megkérdezik, hogy fodrásznál voltam-e, mert szép esésű a hajam tőle.
Meg vagyok elégedve vele, újravenném, de úgy látszik, kifutó szériát fogtam ki a Lidl-ben, nem tudom, hogy az új változata ugyanilyen-e....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 16.

masnis

2014. szeptember 19.

Itthon volt ilyenünk, én kifejezetten szerettem, a schauma 12 gyógynövényes zöld sampon végigkísérte a kamaszkoromat, és annak ez nagyon jó alternatívája. Mondjuk az is igaz, hogy amióta azt az időszakot túléltem, az én hajam göndörségéből adódóan száraz , úgyhogy nem tudom, a zsírosodással mennyire tud megküzdeni. Mindenesetre ár-érték arányban ha a baleáknak ötöst adok, akkor neki is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Iza

2014. március 24.

Fokozza a faggyútermelést és viszket tőle a fejbőröm. Persze az is lehet, hogy az enyémnél zsírosabb hajra szánják, holott az sem éppen száraz. Hígítva használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Krisz82

2014. március 13.

Nekem zsírosodásra hajlamos a hajam, már több drága sampont is kipróbáltm, de a 3. nap mindíg hajat kellett mosnom. Eddig ez az egyetlen olyan sampon, amivel a 4. nap néz ki úgy a hajam, mint a drágákkal a 3. napon. Nem gubancolja a hajam, könnyen tudom fésülni, az illata sem rossz, és nekem dúsabb tőle a hajam, szokták kérdezni, hogy fodrász szárította, és nem otthon magától (ritkán szoktam hajszárítóval hajat szárítani) szárad. Nem beszélva, hogy 500 ml 299,-ft-ba kerül. Nekem nagyon bevált!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

sweetnika77

2014. március 6.

Nekem egyenlőre jó.Ez az egyetlen sampon amitől tényleg dús hajam lesz ,tegnap meg is dicsértek milyen jó a hajam.nem szárit,fésüléssel sem volt gond,bár kicsit ettől is viszket a fejbőrőm de nem vészes.3 napot simán kibir.Akinek nagyon száraz a haja annak kell utána balzsam. 4pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 6.

Gwendoline

2013. március 14.

Nagyon nem jött be... nem tett jót a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Nagyon nem jött be... nem tett jót a hajamnak.

Kudika

2012. november 15.

Én a zöldet és a narancsot próbáltam. Alig vártam, hogy elfogyjanak :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Én a zöldet és a narancsot próbáltam. Alig vártam, hogy elfogyjanak :/

Udreeh

2012. május 1.

Én a zöldet próbáltam (vékonyszálú és zsíros hajra való), de ez a sampon egy rémálom! Soha többet nem vennék ilyet, a hajamat nagyon összekócolja hajmosás közben, alig tudom kibogozni utána. Más samponoknál ennyire sosem kócolódik össze, nem tudom mitől van, de van benne valami, ami miatt a hajszálakat hajmosás közben egymáshoz tapasztja és azt nagyon nehéz szétszedni. Ha pakolást teszek utána a hajamra, az sem hat normálisan, a hajvégek összevissza állnak, és ez más sampon után nincs így! Senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Betaine, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.