Cien

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3 x 4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanilla0313, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Kiszerelés:   3 x 4,8 g
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Ajakápolók

A jojobaolajat és avokádóolajat tartalmazó ajakápoló megvédi az ajkakat a kiszáradástól, és megőrzi a nedvességegyensúlyt. Fénylő pigmentjei segírségével gyöngyházfényt kölcsönöz az ajkaknak.

lois

2020. január 20.

Nem tudom mit kezdjek vele, mert nem szeretek eldobni még használható dolgokat, de tényleg annyira nem vált be nekem, hogy nem tudom mit csináljak vele.
Az illata bódítóan rossz, a hidratálása majdhogynem zéró, ráadásul ez az erős fehér fényes színezés, amit az ajkakon hagy, szerintem az i-re a pont. Sajnálom, nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Lory

2018. június 15.

A legnagyobb bajom a színével van.A gyöngyházfény nekem kicsit mást jelent,mint amit ez az ajakápoló produkál.Rózsaszín alapon,egy fehér-ezüstösbe hajló fényes réteg amit kapunk,nem tudom elképzelni kinek áll jól,pláne a matt ajkak fénykorában :)))Jó,nyilván azt egy rúzstól várjuk,a gyöngyház fényű ajakápoló is lehet ízléses,pl. a Labello és a Bebe pearl változatai nekem kifejezetten tetszenek.Ezt a Cien-nek nem sikerült megugrania.
Ápoló hatása is közepes,mondjuk nekem elég lenne és megelőzésre nyilván másoknak is.Némi viaszos réteget is hagy maga után.Az ára jó de még kb. ebben az árkategóriában is találni nagyságrenddel jobb ajakápolókat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

KissEowynie

2018. február 13.

Hát sajnos az ajkaimat nem ápolta kellőképp és sok használat után az illata irritáló szaggá változott számomra. Színe sem tetszik, de az ára viszont nagyon jó :) De nem venném újra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

zsosa

2017. október 8.

Ilyen 3mas kiszerelésben nem találtam(jobb is így...)1DB/249ft-os áron vettem, gondoltam megér egy próbát. Az illata nekem elég semmilyen, a színe nem igazán jön be, és amikor felkenem a számra valami borzasztó érzést hagy maga után, pedig nem kenem vastagon. Amikor végre "nem érzem" kellemes puha tőle a szám, mégsem tudom ajánlani. Ugyan ilyen árban akadnak jobbak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

vanilla0313

2017. június 21.

Még régebben használtam el, csak otthon éjszakára, mert ez a szín vállalhatatlan. Az állaga és a hatása egész jó volt, az illatát pedig imádtam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Linduka

2017. február 5.

Ad egy enyhe gyöngyházfényű rózsaszínt az ajkaknak. Hidratáló hatása nem a legjobb. Én inkább a hétköznapokra, rúzs helyett használom, amikor csak egy kis halvány, natúr sminket szeretnék elérni a munkában. Az illata kellemes, nem zavaró. Kicsit talán rózsa illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

janvidia

2017. január 15.

Finom illata van, szépen tendbe tette a kicserepesedett ajkaimat.1 órával a felkenés után sem lett száraz a bőröm. Sokkal többet ér, mint egy Labello vagy Avonos ajakápoló. Holnap veszek is belőle még egyet!
UP: 2017. 01. 15.
Nem tudom hogy írhattam akkora marhaságot elsőnek! Lassan fogy, elkezdett eltűnni az a lekerekített része és nekem a közepén valami fura, körkörös sötétebb szín jelent meg... nem hidratál szinte semmit, egy kicsi színt ad a számnak és mintha hámlana tőle a bőröm.. örülök, hogy csak egyet vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

UP: 2017. 01. 15.

Kesudio

2017. január 4.

Szerencsére nem lesz tőle rózsaszín a szám (annak nem örültem volna), de ad neki egy enyhe csillogást, ami nagyon tetszik. Nem szeretem a rúzst, de szeretem ha van valami a számon. Az ápoló hatása hagy némi kívánnivalót maga után, ezért sima szőlőzsír fölé használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

ZiAn

2016. december 4.

Kiszáradt számra kerestem megoldást. Csodát nem tett, de javított a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 4.

Kiszáradt számra kerestem megoldást. Csodát nem tett, de javított a helyzeten.

Hyppicica00

2016. november 17.

Imádom. Jó az illata, nagyon szép a színe, a szám szép puha tőle és még egy kis csillogást is ad neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.