Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2015. szeptember 30.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolás

Hajformázó hab - Extra erős. Dermatológiailag igazoltan bőrbarát. 250 ml

Maeve

Korcsoport: >54
2014. május 11.

Nekem a zöld változata van meg, de maximálisan elégedett vagyok vele. Sőt. Naponta mosok hajat, mert iszonyú vékony szálú, és második nap már szörnyen áll. Az első alkalom után vettem észre, amikor ezt a hajhabot használtam, hogy reggelre a hajam nem tapadt össze, teljesen friss volt. Azóta kétnaponta mosok hajat. Nekem a tartásával sem volt bajom, úgyhogy hagyom a fenébe a méregdrága speciális habokat, amiket eddig használtam. (Update: az öt csillagos véleményem kitart. Azzal szeretném csak kiegészíteni, amit a múltkor írtam, hogy a hajam /hihetetlen!/ dúsnak tűnik. Le vagyok nyűgözve.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 11.

poppy

2013. február 15.

Gyorsan kellett egy hajhab, a drogéria már zárva volt, ezért megvettem, de sajnos tényleg nem jó. Mintha semmit nem tettem volna a hajamra, egyáltalán nem ad tartást. Ragacsos és estére teljesen lelapul a hajam. Egyébként megújult a csomagolása, de ez nem boldogít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

judit87

2011. március 11.

Ez a legerősebb változata, de kb. olyan mint más hajhaboknál a gyenge.Nem sokat ér.Nagyon ragacsos a felvitelnél, ezért csak vizes kézzel lehet alkalmazni.Nem tart sokáig a hatása.Annyi előnye van, hogy olcsó csak 300 Ft.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 11.

Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.