Cien

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. június 12.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden és alaposan távolítja el még a vízálló szemfestéket is.

kittihnl

2019. április 13.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Az elődje egy Balea Med ultra szenzitív arctisztító tej volt, a csupa zöld inci elcsábított, viszont borzasztó módon csípte a szememet, így váltanom kellett. Az olajosakat nem igazán kedvelem, de a szemfesték lemosó tejek sem a kedvenceim, sokszor viszont a vízbázisú nem bírja maradéktalanul eltávolítani a festéket, vagy csak nagy dörzsölések árán. Na, ez a termék pont a kivétel. Könnyedén eltávolítom vele a sminkem, egyáltalán nem bántja a szememet, és egyébként praktikus az adagolója is. Az külön pont, hogy filléres megoldás, teljesen elfogadható incivel. Engem teljesen meggyőzött, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

anitakiara

2018. november 17.

Félve vettem meg először, de örömmel tapasztaltam, hogy még a legmakacsabb, esetleg vízálló szemsminket is képes eltávolítani. Az egy csillag levonást azért kapta, mert nekem nagyon csípi a szemem, ha véletlen sikerül beledörzsölni. Viszont amióta megismertem, mindig ilyen van itthon, újra is vettem. A nyomós adagoló része külön jó pont nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

herczegno33

2018. október 20.

Nagyon kímèletesen távolítja el a különböző spirálokat, akár vízálót is. A szememet nem bántja, pedig extra èrzèkeny. A szemceruza lemosásával is megbírkózik, pedig nekem eddig azt egyik lemosó se tudta ilyen szèpen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

e

2018. július 3.

Tenyleg lemossa jol a szemfestéket, szerencsere nekem a szememet sem csipi, de vannak ennel jobb termekek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Lovemyhair

2018. június 2.

Nagyon praktikus. Jól leszedi a sminket, megéri akármelyik drága társát. Napi szinten használom és az tűnt fel, hogy sokkal szebbek, egészségesebbek és hosszabbak a pilláim azóta. Sokáig elég. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Basnoka

2018. május 14.

Eddigi leghatékonyabb szemfestéklemosóm!
Eszméletlenül tetszik már maga a csomagolása, praktikus kiszerelése, ami jelentősen megkönnyíti a használatot.
Nagyon érzékenyek a szemeim, de ez a termék valahogy nem bántja.
Gyönyörűen eltávolítja a makacs szemsminket is.
Már kettővel elhasználtam, de újra fogom vásárolni ez után is.
/ Az elhasznált termék flakonjába átöntöttem a körömlakklemosót és így sokkal könnyebb adagolni azt is :) /

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Eddigi leghatékonyabb szemfestéklemosóm!
Nagyon érzékenyek a szemeim, de ez a termék valahogy nem bántja.
Gyönyörűen eltávolítja a makacs szemsminket is.
Már kettővel elhasználtam, de újra fogom vásárolni ez után is.

domio

2018. május 8.

Szépen lehozza a sminket, mindig van belőle itthon. A pumpás kiszerelés is nagyon praktikus, szeretem 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

Panettone

2018. április 5.

Jól lehozza a masszìv szempillaspiràlt, tust is. A kiszerelèse szuper, ki se veszem a fiòkbòl,csak rànyomom a vattapamacsot ès kèsz. Nem csìp, az illata is jò, ès bàr majd' minden nap hasznàlom, sosem fog elfogyni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

PinkAlien

2018. március 28.

Jól lehozza a sminket, az adagolása tényleg szuper.
Viszont nekem utána ragacsos érzetet hagyott, az illata meg valami tisztítószerre emlékeztetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Jól lehozza a sminket, az adagolása tényleg szuper.

Vivien90

2018. március 18.

Egy terméktesztelés alkalmával sikerült kipróbálni, azóta csak ezt vettem. Viszonylag olcsón, nagy kiszerelésben, a pumpás adagolás és a finom illat már csak hab a tortán. Sajnos nálunk a Lidlben már pár hónapja nem látom, nem tudom más, nagyobb Lidlben forgalmazzák-e, remélem nem vonták ki :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.