Cien

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. július 1.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szőrtelenítőkrém aloe vera és shea vaj tartalommal.

Celaena

2017. június 16.

Nem ajánlom senkinek. Nem vagyok túlságosan érzékeny bőrű, de ez a krém kicsípte, olyan volt, mintha csomó apró tű mélyen szurkálná és az illata sem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Reni07

2017. június 9.

Nagyon csípett és marta a bőröm a lábamon. Kisebesedett néhány helyen. Soha többet!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Szidy

2017. április 21.

Nagyon elégedett vagyok vele, nem csíp, nem pirossodik ki a bőröm. Szerencsére nem vagyok érzékeny bőrü. Az illatát nem szeretem,de teljesiteni jól teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

mariann33

2017. április 19.

Borzalmas!
Kizárólag a karomra használok epilálókrémet,sosem ért még hasonló sem,kimarta az egész karom,vérzett is,másnapra apró sebek lettek rajta.Már felvitelkor is csípett de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.Min teszteltèk vajon,egy rinocéroszon???
Nem is értem hogyan lehet ez forgalomban!Méghogy aloevera!Elképesztő!!
Ráadásul több féle krémet használtam már életem során,egyikre sem voltam érzèkeny.Mivel vannak egész jó termèkek ebben a márkában,ezért mertem kipróbálni,meg hát csak egy krèm-gondoltam én...hú.senkinek nem ajánlom,főleg nem érzékenyebb területekre!De Sehova,ne kenjétek!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Borzalmas!
Nem is értem hogyan lehet ez forgalomban!Méghogy aloevera!Elképesztő!!

szekelyeni

2017. január 5.

nem először használok szőrtelenítő krémet, de ez a márka nagyon rossz..(kellett nekem olcsóbbat venni...) foltokban kimarta a bőrömet, ami most rettenetesen fáj :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

siss

2016. július 1.

Őszintén szólva,meglepődtem milyen jó összetétele van.Érzem is,mert végre egy olyan szőrtelenítő krém,ami nem csíp,nem éget és nem okoz a bőrömön sebeket.A hatóidő kivárásával nincs problémám,ha ez megvan akkor maradéktalanul eltávolítja a szőrszálakat.A szaga tipikus szőrtelenítő szag,engem nem zavar.
Ettől legalább nem vakarózok és nem is pattog ki a bőröm,mint a borotvától,bármennyire is egyszerűbb az.Ha tehetem ezt használom.
Nem csodaszer,de semmi rosszat nem okoz nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Nem csodaszer,de semmi rosszat nem okoz nálam.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Urea