Cien

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2023. június 12.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Testápoló vaj kókusz illatban, száraz és normál bőrre. Intenzív hidratálást nyújt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

drebeka

2023. október 2.

Mivel csak a Lidl-ig jutottam, a testápolóm meg teljesen elfogyott, gondoltam, kipróbálom. Remélem, ez a termék lett az, amelyik nagy műanyag csomagolásban van és 799 Ft-ért kapható.
Gondoltam, hogy ez egy sűrű, nehéz állagú testvaj lesz, mert hát testvaj, de arra nem számítottam, hogy felér egy edzéssel, mire eloszlatom a bőrömön. Ettől függetlenül hamar beszívódik, és nagyon szeretem, mert tényleg hidratál, nagyon jó az illata, szóval ár-érték arányban egy remek termék.
Ajánlom mindenkinek, aki csak a Lidl-ig jut, és edzeni szeretne! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 2.

Ajánlom mindenkinek, aki csak a Lidl-ig jut, és edzeni szeretne! :D

Gyevocska

2023. szeptember 3.

Ár-érték arányában nagyon jó. Illata finom, kellemesen kókusz. Nem az édeskés, gej, hanem egy sokkal tisztább illat. Ha az összetevőit megnézzük és összevetjük egy drágább testápolóval ez messze viszi a pálmát. Egy L'Oreal a kanyarban sincs.
Nekem egy kicsit túl glicerines, így testre nem fogom használni, mert oda nem szeretem az ilyen tipusú krémet. Inkább csak a kezemre és a lábamra. Oda is este. De emiatt nem vonok le pontot, mert ez az én dilim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 3.

Kelokaa

2023. június 10.

Igazán finom és erős illata van, jól hidratálja a bőröm! Ráadásul újra lehet kapni, remélem állandó termék lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 10.

Shenzi

2023. április 7.

Mostanában nagyon gyakran szembesülök azzal, hogy az olcsó húsnak nem is olyan híg a leve, sőt, drágább kozmetikumokat is simán leköröznek az olcsóbb kozmetikumok. Ezzel a testvajjal is így voltam. Simán lepipálja a 4-500 Ft-os testápolóimat. Testes, gazdag krém, de nem zsíros, níveás, vagy sheás formában. Nagyon csúnyán tud száradni a bőröm, kifehéredik, hámlik. Akkor is hidratált marad a bőröm, ha nem használom minden nap. Komfortos is, elég hamar fel lehet öltözni utána, nem tapad rám a ruha. Egyedül a tégelye nem a legjobb, nehéz kinyitni, és én nem szeretem a tégelyes megoldást, utálom, ha a körmöm alá megy az anyag, de ezt megoldom azzal, hogy spatulával szedem ki. Ha elfogy végre a másik testápolóm, ameddig ez, vagy bármelyik másik illata forgalomban lesz, én ennél maradok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 7.

fanni200005

2022. április 21.

Egész jól hidratál,nem ragad, kevés is elég belőle így nagyon sokáig elég ez a kiszerelés, viszont az illatával nem vagyok kibékülve. Nagyon mű, nem az a kellemes kókusz illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 21.

széva

Korcsoport: >54
2021. november 8.

Hideg időben testvajakat használunk a kezünkre este én néha a lábamra is. Sokkal hatásosabb mint egy kézkrém. Ezen az áron nincs jobb ennél. Én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. november 8.

Szofka98

2021. szeptember 6.

Ár-érték arányban tényleg tökéletes, 1300 Ft és nagy kiszerelés, sokáig elég. A doboza nagyon csinos, bár véleményem szerint inkább mutatós, mint praktikus, mert kicsit nehéz kinyitni, sokszor becsípem vele az ujjam. :D Az illata számomra nem annyira kókuszos, de finom. Jó vastag állagú krém, nagyon puha és selymes lesz tőle a bőröm. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, de ezt az egy üveget szívesen elhasználom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

H.H

2021. május 13.

Ár érték arányban kiváló.Puha és selymessé teszi a bőrt. Bár nekem az illata kicsit erős. Legközelebb a mangós változatát is kipróbálom. Meg szeretem a kics csatos üvegegét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

cinnabun

2021. április 12.

1300 forintot teljes mértékben megér, ma használtam először, csak az egyik karomra kentem, hogy össze tudjam hasonlítani így a nap végén. Nagyon száraz "csirkebőröm" van, de a hatás teljesen érzékelhető, jóval puhább, és kevésbé érdes a karom, pedig nem használtam belőle sokat. És a kellemes illata kibírt 8 órát eddig, ebbe beleszámolva 2 óra kondit, abszolút nyerő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

birobarbara85

2020. november 7.

1299 Ft 400 ml. Bőven megéri az árát. Testes krém és nagyon finom "Raffaello" illata van... Nyami :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 7.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.