Cien

Ár:   330 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. július 1.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Dezodorok

48 órés hatást igérő izzadásgátló dezodor, amely nem hagy foltot a ruhán.

Eniko95

2019. szeptember 11.

Sajnos nem tartós a dezodoráló hatása, pedig nem vagyok nagyon izzadós típus. Az illata jó, de hamar elillan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Nikolett05

2019. július 12.

Kicsit felpontozom. A vélemények alapján, gondoltam kipróbálom ezt a dezodort. Ma használom először. Nekem az illata nagyon nagyon tetszik és érződik is. Összetevőit tekintve nincs túlbonyolítva, nincs benne sok felesleges rossz dolog, de az 1-2 számomra ismeretlen eredetű anyag miatt vonok csak le 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Erika80

2019. július 10.

A kis flakonjából illatolva nagyon műanyag szagú, kellemetlen. Bőrre kenve egy idő után nem vészes, de a hatását hosszú távon nem tudtam kitapasztalni, mert nem volt ingerenciám magamra kenni.. annyira nem tetszik az "illata".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0