Best of Beauty 2019

Cindy Crawford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyizsuzsi650304, az összetevőket feltöltötte: magyaredina, Módosítva: 2016. július 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-aldehides

Illatösszetevők: ciklámen, mimóza, orchidea, ámbra

Ár: Csere , Eladó: Moncsi044
Állapot: 30/, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta
Klajdi

2016. december 9.

Tinikorom illata volt, imádtam, akkor többször is újravettem, aztán már sehol nem lehetett kapni. 5-6 éve találkoztam vele újra valamelyik drogéria alsó polcán leárazva. Nem volt jó döntés, nem tudom mióta állhatott ott, de használhatatlan volt, teljesen megromlott. Azóta nem láttam, pedig megszagiznám, bár gyanítom így 15 év elteltével már nem lenne nekem való, de a nosztalgia-faktor akkor is benne van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

p.monicica

2016. július 22.

Én is szerettem ezt a parfümöt ,jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 22.

Én is szerettem ezt a parfümöt ,jó illata van.

magyaredina

2016. július 3.

Hasonló illattal még nem találkoztam, azt hiszem leginkább ezért tetszik.
Egyértelműen virágos, ám van benne egy csavar, amit nem tudnék leírni. Az ámbra adja a mélységét, ám könnyedebb nappali illat marad.
Olyan időtálló illat, ez jut róla eszembe.
Tartóssága közepes. Az üveg egyszerű, érdekes a rózsaszínes fémrész, tetszik,de egyáltalán nem illik hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Hasonló illattal még nem találkoztam, azt hiszem leginkább ezért tetszik.
Olyan időtálló illat, ez jut róla eszembe.

kincsö

2016. március 4.

Olyan 10 ève volt kedvenc .Emlèkek tömkelege zùdul ràm most is ha a Cindy jut eszembe :) Szèp időszak volt, de ő màr nem kène többè :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

Piri11

2015. december 13.

Nagyon nem az én illatom. Kifújáskor finom virágos, majd valami samponra emlékeztető illata lesz. Olyan semmilyen, sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 13.

Moncsi044

2015. december 7.

Kellemes hétköznapi viselet számomra.. Hozzájutottam egy 30 ml -es példányhoz.. :) nem régimódi, nem harsány ..bőr közeli.. kellemesen viselhető kis illat! Szeretem, úgyhogy megtartom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 7.

3tara2

2015. november 28.

Finom,meglepően kedvező árú parfüm de egyáltalán nem a közönséges kategóriába tartozik. Nem hivalkodó kissé aldechides-virágos illat,nappalra munkába szerintem tökéletes,főleg hidegben.
Nőies,bújós,körbeölelő. Tartóssága remek! Egész gyengén kivehető benne a mimóza ámbrával fűszerezve.
Csakis azért kap csak 4 pontot,mert kissé hétköznapi....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 28.

Csakis azért kap csak 4 pontot,mert kissé hétköznapi....

rosegangela

2014. december 22.

Egyik kedvencem! Hihetetlenül nőies, szinte búja illatú!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

Egyik kedvencem! Hihetetlenül nőies, szinte búja illatú!

HyperBunny

2014. május 30.

Alapvetően a legtöbb parfüm jól kijön a bőrömmel, de ez az, amire azt mondanám, teljes harmónia volt. Sajnos nem igen lehet már rábukkanni, úgyhogy keresem méltó utódját. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

galagonyanya

2014. április 21.

Olyan tíz évvel ezelőtt ez volt a kedvencem, édes, kissé régimódi illat. Most már nem fújnám magamra, de nagyon szerettem, tartós volt, mindenhova elkísért az illata. Volt benne "valami".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 21.

Antioxidánsok: BHT