Cire Trudon

Ár:   59 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Phoenix19, Módosítva: 2018. december 20.

Ár:   59 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"A tömjén ősidők óta különleges szerepet tölt be: füstje a lelki betegségek „gyógyszere”, a rossz szellemek elűzője. Parfüm alapanyagként is sokak kedvence. A Mortel egy kitűnő példa, hogy kell modern, élvezetes és hihetetlenül természetesnek (valódi szomáliai tömjén) ható tömjénes parfümöt készíteni. A mirha, a benzoé, az erotikusnak ható tiszta cisztusz misztikus, mély illatszert képez."

Fejjegyek: bors, pimento, szerecsendió

Szívjegyek: cédrusfa, tömjén

Alapjegyek: benzoé, cisztusz, mirha

Ár: 800 Ft, plussz ajánlott posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 1 ml-s nerolis minta, majdnem tele, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom