Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. június 24.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros

Florci23

2018. június 27.

Tökéletes kiegészítője a zsíros bőrre való szappannak. Napi kétszer használom, reggel és este, de már nagyon sokadjára veszem újra. Nagyon zsíros T vonalamra használ, nem szárít, nem húzódik tőle a bőröm. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Zsolt8912

2018. május 27.

A többi lemosóval ellentétben ez a termék nem szárította a bőrömet és remekül levitt mindent. Valóban csak a zsíros bőrnek jó ilyen összetevőkkel. Többször újravettem már a terméket és továbbra is elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Rebeka020

2016. június 22.

Nekem teszi a dolgát már több éve! Nem hiszem, hogy lecserélem, legalábbis még egy jó ideig biztos, hogy nem!
Szépen leszed minden olyan dolgot az arcomról, ami nem oda való! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

Szépen leszed minden olyan dolgot az arcomról, ami nem oda való! :)

killerqueen

2014. október 21.

Atyaeg! Ettol meg az ujjaimrol is lefoszlott a bor pedig mindig kezet mostam utana.
Szanaszet szaritotta az arcom. A Clinique-nel azt mondtak hogy nem kell am hosszasan torolgetni a vattaval az arcom, egyszer mindenhol athuzni es ennyi eleg, de akkor is szornyu volt. Talan ugy hasznaltam el hogy heti 1-2 pacsmagoltam be vele magam, mintegy melyhamlasztast vegezve :-o

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 21.

zsizska

2013. szeptember 22.

Amikor ezt használtam nagyon zsíros volt a bőröm és sokat segített. Mostanában úgy érzem, hogy megint szeretném a három lépést, de így harmincon túl a kettes bőven elég lesz.
Már nem emlékszem mennyi volt, de több mint egy évig elég volt. A drogériás 1000 forint körüli lemosóihoz képest ettől nem érzem ragacsosnak az arcom és hosszú távon tényleg hatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

kriszti8

2012. október 31.

Az árához képest semmi extrát nem tapasztaltam :-/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Az árához képest semmi extrát nem tapasztaltam :-/

reny

2012. február 24.

csatlakoznék az előttem szólóhoz. nekem is zsíros a bőröm,de ez már drasztikus! a 3-as bőven elég. nálam is az a befutó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 24.

M. Noémi

2012. február 21.

A 4es tonik nagyon szárít. Pattanásos bőröm miatt vettem meg a 4est, de személy szerint túlzásnak érzem, többet nem veszem meg, maradok a 3asnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Színező anyag. (Zöld)