Clarins

Ár:   11 700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LVL, az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2015. november 12.

Ár:   11 700 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek

• Feszesít illetve csökkenti a finom vonalakat és ráncokat
  • Kisimítja és puhítja a bőrt
  • A smink kivételesen ragyogó lesz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kamea

2022. február 4.

Addig-addig olvasgattam az itteni pozitív véleményeket, míg nálam is működött a nyájszellem és úgy jártam, mint az előttem szóló @sztinke, hogy egy akció keretében én is megvettem. :)
A krém csomagolása lehetne csinosabb és praktikusabb is ennyi pénzért. A műanyag flakonból most még könnyedén lehet adagolni a krémet, de majd ha fogytán lesz, bizonyára ketté kell vágnom a tubust. Az a másik bajom vele, hogy a fehér műanyagban nem követhető nyomon a termék fogyása, esetleg csak átvilágítással.
Innentől pedig ígérem, hogy csakis szépet és jót írok róla. :)
A krém barackvirág színű, kicsit szokatlan, de nekem nagyon kellemes illatú. Állagra is komfortos, az arcon szépen terül. Én csak alapozó alá, a reggeli arcápolást követően használom. Nem váltok ki vele semmilyen arcápoló termékemet, bázisként használom. Jó barátságot ápol az alatta és a fölötte használt összes termékemmel. Kb. fél-háromnegyed mogyorónyit (ahogy éppen sikerül) szoktam belőle elsimítani az arcon. Fél perc után mehet is rá az alapozó, amit ugyancsak a kezemmel dolgozok el. Úgy tapasztalom, hogy nagyon enyhe mértékben, de feltölti az arcot és segít az alapozó eldolgozásában is. Talán tartósabb is általa a smink és javít az arcbőr állapotán és összképén. Nagyon remélem, hogy mindez nem csak placebo-hatás a részemről!
Mindent összevetve kezdem megszeretni, főleg ebben a téli időszakban tesz jó szolgálatot. Nyári melegben nem hiszem, hogy az arcomat még egy réteggel fogom terhelni. Ebből adódóan nekem sokáig elég lesz, az újravásárlását egyelőre nem kell fontolgatnom.
A csomagolása kapcsán említettek miatt csak 4 csillag, de az stabil!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 4.

Innentől pedig ígérem, hogy csakis szépet és jót írok róla. :)
A csomagolása kapcsán említettek miatt csak 4 csillag, de az stabil!

sztinke

2022. január 19.

Addig olvasgattam róla a pozitív véleményeket, hogy megvettem. :) Eleinte valahogy nem találtuk a közös hangot, hiába képez valóban kellemes réteget a bőröm, és kisimít, nagyon bezsírosodott a bőröm délutánra, ami egyébként nem igazán jellemző (főleg télen). Aztán annyit változtattam, hogy nem a Clarins Milky boost alapozóval használtam, hanem másik márka színezett krémjével. Végül végig próbálgattam az összes alapozómmal, BB krémemmel, és érdekes módon csak a szintén Clarins-szel nem működik olyan jól együtt. Fura... Minden esetre más termékek alatt nem okoz zsírosodást, hanem tényleg egész napos sima, egyenletes bőrképet. Azért csodaszernek egyelőre nem tartom, de kellemes kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 19.

gladiola

2021. december 29.

Alapdarab nálam is. Nem használom minden nap, de van, hogy csak ez segít a kialvatlan arcom feljavításában. 18 hó a szavatossága (mániákusan figyelek ezekre kozmetikum esetén), ami nem mindennapos használattal teljesen oké.
Néha estére is ezt rakom fel, vastagabban kenve. (Bár alapból is ez egy sűrű, majdnem kenőcsszerű termék.)
Az illata, ahogy mások is írják jellegzetes (=retró, édeskés-púderes), de nem marad meg sokáig a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 29.

Abidel

2021. december 14.

Ez az a krém, ami az én véleményem szerint az összes primert lekörözi. Enyhén krém-bézs színe van, ami felkenve nem látszik. Nem matt hatású, de nem is fénylik túlságosan. Felkenve szépen elterül és gyorsan beszívódik…..és most jön a lényeg: rákenve az alapozót valami csoda! Szép, természetes bőrképet ad, nem ül bele az apró ráncokba és a pórusokat sem emeli ki az alapozó, ha ez a krém van alatta. Hidratáló krémnek nekem nem az igazi, de arra mást használok. Viszont primernek a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 14.

tedy

2021. december 8.

A sok pozitív vélemény hatására vettem meg. Olyan krémet kerestem , amit alapozó alá tudok használni és látványos hatást eredményez. Megtaláltam! Egész egyszerűen úgy tudom leírni, mintha felvitel után kifeszítené valami az arcomat. Nem ám negyed óráig tart a hatása, hanem egész nap! Mintha kb 12 órát aludnék éjszakánként. Gyönyörű lesz tőle a bőröm, a sminkem és feszes az arcom. Az illata nem tolakodó, gazdag textúrájú krém. A férjem is felfedezte magának és rendszeresen rájár :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 8.

emzse74

2021. április 21.

Két perc alatt pótol egy kiadós alvást, akárhányszor használom, mindig, de tényleg mindig megjegyzi valaki, de jól nézek ki. Én kiegészítő krémként használom nagyon vékony rétegben, csak finoman elkenve a nappali krém fölé, de nyáron egyedül is megállja a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 21.

Darjeeling

2021. február 19.

15 éve évente vásárolom rendszeresen.Főként tavasszal és ősszel használom gyorssegélynek.Nagyon gazdag textúra, a szokásos Clarins illattal, ajánlom, mert megbízható, nem trendkövető alaptermék.Állítólag Elizabeth Arden Eight Hour Cream is hasonló, de a Clarins termékpalettát jobban ismerem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 19.

Lin

2020. január 3.

Én alapozó vagy BB krém és fényvédő alá használom a szokásos reggeli szérumokat követően. Abszolút nem “kopik” le nap végére az alapozó és mintha üdébb lenne tőle az arcom (már, ha ennyi idős korban lehet ilyet mondani.....)! Egyszerűen jó érzés felpaskolni az arcra, talán egy picit hidratál is!
Jó kis termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 3.

Jó kis termék!

asdf27

2019. december 13.

A testvéremnek vettem, amikor elkezdett légiutas kísérőként dolgozni, hogy tartson a sminkje és legyen egy jó hidratálója. Az arca fényesedett tőle, és a pórusai kinyíltak.
Kipróbáltuk a francia Embryolisset: simán veri árban, hidratálásban, sminkalapnak szuper, nem fényesedik tőle az arca, nagyon szép a bőre azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 13.

Redhead

2019. szeptember 6.

Szebb összkép, elegendő hidratálás (nyártól-őszig), feszesebb vonások és tökéletes alap smink alá. A felkent sminktermékek nem csúsznak el és sokkal tartósabbá teszi őket ez a krém. Nagyon kis mennyiséget dolgozok el az arcomon, ezért az 50 ml-es kiszerelés bőven elég hónapokra. Nem csodakrém. de közel áll hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Algae Extract

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.