Clarins

Ár:   11 700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LVL, az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2015. november 12.

Ár:   11 700 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek

• Feszesít illetve csökkenti a finom vonalakat és ráncokat
  • Kisimítja és puhítja a bőrt
  • A smink kivételesen ragyogó lesz

Darjeeling

2021. február 19.

15 éve évente vásárolom rendszeresen.Főként tavasszal és ősszel használom gyorssegélynek.Nagyon gazdag textúra, a szokásos Clarins illattal, ajánlom, mert megbízható, nem trendkövető alaptermék.Állítólag Elizabeth Arden Eight Hour Cream is hasonló, de a Clarins termékpalettát jobban ismerem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 19.

Lin

2020. január 3.

Én alapozó vagy BB krém és fényvédő alá használom a szokásos reggeli szérumokat követően. Abszolút nem “kopik” le nap végére az alapozó és mintha üdébb lenne tőle az arcom (már, ha ennyi idős korban lehet ilyet mondani.....)! Egyszerűen jó érzés felpaskolni az arcra, talán egy picit hidratál is!
Jó kis termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Jó kis termék!

asdf27

2019. december 13.

A testvéremnek vettem, amikor elkezdett légiutas kísérőként dolgozni, hogy tartson a sminkje és legyen egy jó hidratálója. Az arca fényesedett tőle, és a pórusai kinyíltak.
Kipróbáltuk a francia Embryolisset: simán veri árban, hidratálásban, sminkalapnak szuper, nem fényesedik tőle az arca, nagyon szép a bőre azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 13.

Redhead

2019. szeptember 6.

Szebb összkép, elegendő hidratálás (nyártól-őszig), feszesebb vonások és tökéletes alap smink alá. A felkent sminktermékek nem csúsznak el és sokkal tartósabbá teszi őket ez a krém. Nagyon kis mennyiséget dolgozok el az arcomon, ezért az 50 ml-es kiszerelés bőven elég hónapokra. Nem csodakrém. de közel áll hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Boriskajuliska

2019. január 4.

Többször vettem újra, nem is értem hogy hogy nem került erre sor. Én max pici hidratálót kenek alá, van hogy azt se ne legyen sok a zsíros bőrömnek! A szem köré is kenem és soha sem bántotta. Arra kell vigyázni hogy vékony rétegbe, finoman símítva (nem simogatva!) kell használni és ahogy megszárad már érezni is a feszesítést ahogy meghúzza a bőrt. Az a tapasztalatom a kevesebb több ha primerként használom. Maszkként értelemszerűen vastagabban viszem fel és nedves szivaccsal törlöm le. Szépen feltölt, "esemény" előtti pakolásként szépen megállja a helyét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 4.

Ditti79

2018. december 4.

Nekem ez a termék a LEG-ek legje.Tényleg teljesíti,amit ígér és igaz,hogy drága,de ha lehetőségem van,ezt a luxust mindig megengedem magamnak.Nem értem hogyan,de a sminkem is szebb,ha ezt kenem alá.Hidratál,nem allergizál....CSODA.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

edusi

2018. október 24.

Na ez nálam újra vevős termék! Smink alá kenem, nem pattog ki tőle az arcom, nem zsírosodik, nagyon jól hidratál.Szuper, Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

ancsibancsi

2018. augusztus 20.

Nagyon keveset is elég egy alkalommal használni, így sokáig kitart és tényleg csodákat művel. Én is használom simán hidrátalóként, nyáron bőven elég ennyi a bőrömnek, de a sminket is gyönyörűen megtartja és az összképen is sokat javít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Ciprus

2018. augusztus 19.

Szeretem en sokszor hasznalom siman csak arckremkent hidratal

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Szeretem en sokszor hasznalom siman csak arckremkent hidratal

youdith

2018. június 17.

Nem rossz, fényt ad az arcnak, krém és primer helyett lehet használni, mert hidratál is, én azért nem vettem észre, hogy tartósabb lenne a sminkem. A csillogó részek 1-2 pattanást okozhatnak, rendszeresen használva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Algae Extract

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.