Best of Beauty 2019

Clarins

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2013. november 27.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, mégis mélyen nyugtató eszencia, mely intenzíven hidratálja, regenerálja és átrendezi a bőrt. Csökkenti a korai ráncokat és a finom vonalakat. A bőr sima, tonizált és ragyogó lesz.

Kiszerelés: 30 ml

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. szeptember 14.

Reggel is szívesen használom, mert gyorsan felszívódik és szinte azonnal lehet rá sminkelni, így bekerült a reggeli rutinomba.
Látványosan hidratál, a hatása tényleg pár nap alatt már érződik.
Az illatát nem tudtam megfejteni még, szerencsére egyáltalán nem tolakodó és hamar el is illan.
Tetszik a kiszerelése, ami utazáshoz is tökéletes. Most fog elfogyni, de könnyen lehet, hogy újravevős lesz egyszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Látványosan hidratál, a hatása tényleg pár nap alatt már érződik.

deeeana

2017. augusztus 6.

Már nem az első üveg amit használok. Sok év után is ez adja meg a bőrömnek a kellő hidratáltságot, pedig magasabb kategòriában is teszteltem már..A vìzhiány eltűnik, "plumpedd" lesz a bőr, feltölt fiatalabbnak es ragyogóbbnak tűnik :e

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

juditkaa70

2017. február 11.

Régebben használtam. Nyárra mindig könnyebb hidratálokat használok,mert fényesedésre hajlamos a bőröm. A Douglasban nagyon ajánlották ezt a szérumot. Kipróbálva,meg is vásároltam. Nagy elégedettséggel töltött el a használata. Friss,üde,mélyen hidratált volt a bőröm,és puhítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 11.

kismano000

2017. február 1.

Puha és sima tőle a bőr és nem tömíti el a pórusokat, ami nagyon jó. Kellemes érzés a bőrömön, nagyon sokáig tart így ha összességében nézzük, megéri az árát. Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

lupiusz

2016. november 19.

Termékmintákat kaptam belőle, 1-2 hét használat után nagyon szépen kisimította az arcomat és a szemkörnyékemet is felfrissítette. Mivel különösebb bőrproblémám nincs, így csodát nem művelt, de nem is vártam, így elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

sztinke

2016. november 14.

2016. január 6.: Most már hetek óta használom és azt kell, hogy mondjam, nagyon elégedett vagyok vele. :) Minden reggel és este használom, arctisztítás után, krémezés előtt. A krémek jobban beszívódnak tőle és gyakorlatilag teljesen megszüntette a felszíni vízhiányt.
Az állaga vizes, könnyű, illata nem túl erős és hamar elillan. Egyáltalán nem bántja az érzékeny bőrömet, sőt még nyugtat is. A tág pórusoknak sem árt, egyáltalán nem tömíti el őket.
Remélem marad is felhőtlen a kapcsolatunk! :)

Update: Azóta is töretlen a kapcsolatunk. :) Az egyetlen problémám vele, hogy elég gyorsan fogy, kb. 3 hónapra elegendő egy flakon, ami az árát nézve, nem annyira örömteli. Viszont a hatásával továbbra is meg vagyok elégedve. Nyáron könnyebb kencével, télen sűrűbb krémmel, nekem nagyon bevált. Most felváltva használom Paula Resist Hyaluron szérumjával, így mindkettő lassabban fogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

Remélem marad is felhőtlen a kapcsolatunk! :)

peddimaci

2016. május 24.

Tényleg kellemes viselet, főleg nyáron. Nem mindennapi rutin nálam a sminkelés, és néha csak ezt a szérumot teszem fel. Szeretem ha ragyog a bőröm. Teszi amit eg szérumnak tennie kell, de az árát túlzásnak gondolom. Aki okos, az iparfümerian rendeli meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Lorna

2015. augusztus 26.

Sokáig szemezgettem a Clarins karácsonyi ajándékcsomaggal. (Clarins hidratálókrém, ez a szérum, és az éjszakai maszk volt összecsomagolva egy fehér ajándéktáska/neszesszer kombóval.) Végül megvettem. Ez kellemes meglepetés volt, amire nem számítottam. Szépen hidratál, rögtön úgy érzem, hogy feltölti a bőrt nedvességgel. Az „illata” zellerre emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

ronicic

2014. december 18.

Egy hete használom, abszolút elégedett vagyok vele. Könnyű az állaga, az tény, hogy az adagolásnál kicsit vigyázni kell vele, mert könnyen folyik. A hatása pedig csúcs, már felvitel után lehúz 1-2 évet az arcomról. :) Én ajándékba kaptam, de azt kell, hogy mondjam, hogy ezek után, ha elfogy, lehet, újra veszem. Szerintem egy használathoz nem kell tövig lenyomni a pumpát, kb. félig elég, úgyis az egész arcra jut rendesen a szérumból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

szeliger

2013. november 16.

Karácsonyi ajándékdobozban volt 15 ml kiszerelés, de már megújított összetevőkkel, pl. az enyémben nincs paraben. A két fázist használat előtt össze kell rázni, a kis pumpás adagolóval kinyomható. Nekem ujjbegyre nem sikerült, mert elég folyékony szérum, ha lassan nyomom, akkor lefolyik a pumpa nyakán, ha gyorsan, akkor pedig kilő, ezért a tenyerembe nyomom és onnan teszem fel az arcomra. Nagyon kevés elég belőle, a csomagban lévő HydraQuench krémmel együtt használom reggel és este, együtt nagyon jó hatásúak. A csomagban volt még egy maszk is ugyanebből a családból, azt hetente kétszer esténként kenem fel. Amióta ezt használom, nagyon szépen kisimult a bőröm, jól hidratált, nagyon elégedett vagyok vele, száraz és érzékeny bőrűeknek jó szívvel tudom ajánlani. Lehet, hogy az igazi hidegek beköszöntével a magas folyadéktartalom miatt már nem lesz olyan jó, de ebben a mostani késő őszi időben jól teljesít, öt csillag.
(Időközben feltettem az új összetevőket, sokkal több a zöld pontos benne, mint korábban, aki ki akarja próbálni, figyeljen oda, hogy már ezt az új fajtát vegye meg.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Trehalose, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

Színezék. Lila színű.