Clarins

Ár:   7650 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ásványi bronzosító kompakt duo, SPF15

sarria

2018. június 4.

Elégedett vagyok a termékkel, szép, természetes hatást ad. Nagyon kompakt, szerintem igazából egy kissé túl apró és ami a leginkább zavar az a csomagolása. Én sehogy sem bírom kinyitni a palettát, túl erősen zár és a reggeli készülődés közben zokon veszem, ha percekig kell vele vesződnöm. Ennek ellenére szeretem, szépen teljesít, nincsenek benne gagyi csillámok, épp hogy csak a szükséges napsütötte hatást adja az arcbőrnek. Plusz pont még, hogy az arc kiolajosodását is gátolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

czakovaleria

2017. február 26.

Nekem a 03 árnyalat van meg, és egyszerűen imádom!
Először is, a csomagolása valami álom. Nagyon tetszik, hogy egy kis bársonyos tokban van, illetve a benne lévő tükör mérete és minősége is kiváló.
Másodszor, maga a termék nagyon tartós, nem porzik, nem csillámos. Nagyon jó ez a duo kialakítás, mivel így mi variálhatjuk a színt, például nyáron mindig többet használok a sötétből, télen pedig fordítva. Eléggé pigmentált, de nem annyira, hogy könnyen túlzásokba essünk vele. Én már fél éve használom, de szinte érintetlennek tűnik, tehát hatalmas mennyiséget kapunk.
Összességében a kedvencem, csak ezt a bronzert használom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Nekem a 03 árnyalat van meg, és egyszerűen imádom!
Összességében a kedvencem, csak ezt a bronzert használom. :)

Reya Arte blog

2014. január 7.

Nagyon szeretem ezt a duo bronzosítót. A 02 medium árnyalatát választottam, nagyon szépen lehet vel dolgozni. Nagyon finom, vékony rétegben lehet felvinni és árnyékolni az arcot, a végeredmény pedig egy nagyon természetes hatás. A sötétebb szín nagyon finoman csillog. Remek termék, és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. július 30.

Kedvencem ez a bronzosító kompakt. Ásványi összetevőkkel és növényi kivonatokkal védi (SPF15) és ápolja a bőrt. Két, egymáshoz illő árnyalatot tartalmaz, egy világosabb, matt, és egy sötétebb, csillámokkal finoman dúsított komponenst, amelyek passzolnak egymáshoz, és nagyon természetes összhatást adnak az arcon. Ugyanakkor szabadon változtatható a napcsókolta hatás intenzitása aszerint, hogy melyik színből teszünk fel többet. Sőt, akár még formázhatjuk az arc kontúrjait a világosabb és sötétebb árnyalattal, én még egy highlightert is bevetek, és így 3 színnel igyekszem a legjobbat kihozni az arcomból. Nagyon kevéssé porzik, és így az ecset keveset vesz fel, nem teríti be az ember a ruháját, miközben púderez, tehát akár útközben is nyugodtan használható. Nekem a 02 medium árnyalat van meg, ezen kívül létezik egy 01 hófehérkéknek és egy 03 a kreolabb bőrű szerencséseknek. Nagyon exkluzív a kivitele egyébként, még egy bársony tokba is becsomagolták a kompaktot.Az ára pedig ahhoz képest, hogy milyen márkájú és milyen minőségi termékről van szó, nem vészes szerintem, ráadásul akciósan vettem kicsit több, mint 7 ezerért. Egyáltalán nem szárítja vagy irritálja a bőröm, és nagyon-nagyon kevés kell, ha nem akarunk intenzív hatást, szóval ezer évig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. július 30.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.