Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Testápolás

A Clarins alkotta Eau Dynamisante az első bőrápoló illat, mely egyesíti magában a növényi kivonatok illatosító és bőrápoló hatását.

Mayoranna

2017. november 9.

Keserrnyés,gyógynövényes, maszkulin illat. Rajtam citrus egyáltalán nem érződött.
Látatlanban vettem meg, az eladó ajánlotta, de nem volt teszter belőle éppen.
Brrrr...
Szó szerint büdös,én még a wc-t sem illatosítanám vele. Persze nem szeretném megsérteni akiknek ez bejön, de nekem nagyon NEM.
Belegondolni sem szeretnék,hogy ezt érezze rajtam egy Férfi..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 9.

Látatlanban vettem meg, az eladó ajánlotta, de nem volt teszter belőle éppen.
Brrrr...
Belegondolni sem szeretnék,hogy ezt érezze rajtam egy Férfi..

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 13.

Karakteres, felvitelkor harsányan friss illat, ami nem köszön vissza úton-útfélen. Van egy virágosabb illata is a Clarinsnak, azt biztosan többen szerethetik, mint ezt. A frissessége idővel persze kopik, illetve lágyabbá válik, nem túlzottan ragaszkodó ő sem. Helye van a polcomon, az biztos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

x

2016. október 20.

Most akkor alkoholos vagy olajos testpermet? Nekem inkább az előbbinek tűnik. Teszterem van, doboz híján nem tudtam megnézni, hogy ír-e alkoholt, de textúrára rendes kölni. Nagyon friss, gyógynövényes, még a nyár maradékához ragaszkodva rendeltem meg tök olcsón. A friss citrusok és az a kesernyés gyógynövényesség ódon bájt nyújt neki, olyan érzés, mint amikor nagypapám fürdőszobaszekrényébe pillantottam bele már bizony 25-30 éve. Az orrom szokás szerint becsap, mert nincs benne se tölgymoha, se vetiver, néha olyan furákat érzek. Szerintem ez egy friss chypre. Lehetne tartósabb is, de a friss illatok ritkán azok. Meg hát ennyiért lehet újrafújkálni. Sajnos most nyárig szekrénybe kerül, milyen hamar elröppent a jó idő!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

Kinga79

2016. január 22.

Nagyon tartós, uniszex illat - borzalmasan büdös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

Nagyon tartós, uniszex illat - borzalmasan büdös.

terezia.kovacs

2014. szeptember 18.

Finom, gyógynövényes, friss uniszex illat. Harsány kezdés utan szépen lecsitul, ápolt, kellemes, szolid tisztaság illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

molnardokigergely

2014. május 10.

Látatlanban csaptam le rá, remélem hamarosan kiköt nálam. Tiszta, klassz gyógynövényes illatra számítok-bár kicsit elkedvetlenített, hogy külföldi fórumozók túl édeskésnek találták. Hmm-hmm.

Ez volt az az illat, amiben a nagybeteg Freddie Mercury üldögélt svájci nyaralója erkélyén, vagy a stúdióban egy tolószékben. Közben ilyeneket énekelt: https://www.youtube.com/watch?v=mU6RXac5uiY

Látatlanban adok rá egy 5-öst, aztán majd meglátjuk.

Frissítés:
Ok, itt van nálam. Egyelőre a Diorella könnyedebb, kölnis verziójaként gondolok rá, kissé édesebb leszáradással, éppen ezért tetszik is, de nem nevezném túl eredeti alkotásnak. Ha valaki nem akarja megvenni a Diorellát legolcsóbban is tizensokezerért, és nem bánja, hogy egy kicsit gyakrabban kell magára fújnia illatszert, akkor válassza ezt kb 4-5000 forintért...

Ilyen hangulatú, ha már Queen:

Jó ár-érték arány, ha az ember "elrepülne" onnan ahol éppen van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 10.

Látatlanban adok rá egy 5-öst, aztán majd meglátjuk.

Frissítés:

Ilyen hangulatú, ha már Queen:

Jó ár-érték arány, ha az ember "elrepülne" onnan ahol éppen van.

andrea.horvath79

2012. január 25.

Ez egy olajos testpermet, használható önmagában vagy testápoló fölé. Intenzív, finom illata van, ami nagyon sokáig érezhetö.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol