Clarins

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Elizabeth, Módosítva: 2018. március 18.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Olajmentes mattító és kiegyensúlyozó alapozó

• Folyékony, könnyű szerkezete jól elvegyül a bőrön
  • Növényi alapú "Skin Detox" komplex-el szabályozza a felesleges faggyú termelést és csökkenti a pórusokat
  • Lélegző bőrt ad, anélkül, hogy kiszárítaná azt
  • Hibátlan, csillogás mentes végeredményt ad egész napra

dmnvvn

2018. december 4.

Kedvenc! Jól mattít, kellemes illatú!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Kedvenc! Jól mattít, kellemes illatú!

lujzah

2018. január 25.

Az egyik kedvenc alapozóm! Megfelelő alátáplálással nem fénylik ki a bőröm, púderezni csak 4-5 óra múlva kell. Teszi a dolgát, sajnos megszüntették. Az utódja is jó, de sokkal sűrűbb annak az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Tatinta

2017. november 13.

Lisa Eldridge alapozóajánló videója alapján esett erre a választásom, nem bántam meg.

Imádom az illatát. Könnyű a textúrája, kézzel viszem fel. Mattít, egységesíti a bőröm. Annak, aki erősen fedő alapozót keres, nem biztos, hogy jó lesz, aki viszont olyat, ami olyan hatást kelt, hogy nincs semmi a bőrén, csak tökéletesítve van, az szeretni fogja.
Egy ideje már nem kombinált a bőröm, így nem tudom, hogy újraveszem-e, de majd ha elfogy, megbeszélem a sminktanácsadóval.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Milka

2017. június 20.

megvettem, mégpedig a neve által sugallt hatás reményében, plusz a nagyon jó vélemények hatására. nálam ő sajnos maximum csak átlagosan teljesít, ami a mattítást illeti. egyébként kifogás nem illetheti: könnyen felvihető, szép bőrképet ad, tartós. sőt, elkövettem vele (is) a lemosás nélküli elalvós történetet, nos nem hogy ártott volna, de nem győztem pislogni a tükörbe reggel, amikor is megszabadultam tőle: sima, egyenletes, ritka szép volt a bőröm. ( természetesen ettől még nem csináltam rendszert belőle ) röviden: jó alapozó, de pont arra nem lett csodaszer, amire szánták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

matekinga

2017. március 6.

UP2: Ma reggel 8kor kentem magamra, délután 5ig nem jött le a fejemről, pedig nagyon zsírosodik a bőröm. Ez egy csoda! Ráadásul még púder sem volt rajtam.
UP: Ez AZ alapozó! Megtaláltam a tökéletest.

Wow! Minden jó benne. Nem emeli ki a száraz részeket az arcomon, viszont nem is zsírosodik a bőröm. A többi alapozó 1-2 óra után már olyan csúnyán festett rajtam, viszont ez nem. Tartós, kb közepes a fedése, nekem az illata is isteni, talán kicsit túl intenzív.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

UP: Ez AZ alapozó! Megtaláltam a tökéletest.

Seda007

2017. január 11.

Imádom az állagát az illatát olyan mintha sárgadinnye lenne 👍🏻Nekem a beige 107 legvilágosabb árnyalata van meg elég fehér a bőröm de ez pontosan illeszkedik hozzá abszolút szerelem...nem mászik el mondjuk én egy amway primert azért használok alá de abszolút jól teljesít nagyon szeretjük egymást😁Nekem ő egy újravevős kence...évek óta keresem a megfelelő árnyalatot...nyáron pedig beszerzek belőle egy kicsivel sötétebb árnyalatot is👍🏻

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Catwoman

2016. március 19.

Hú ez nálam csillagos 5-ös!Az illata álom,az állaga tökéletes,selymesen olvad a bőrbe azonnal és eggyé válik vele! :) Minden megvan benne,amitől jó egy alapozó. Nap végéig ottmarad,nem csapódik ki,nem fényesedik ki,nem tűnik el (jó értelemben). Azt nyújtja amit elvárunk. De azt tökéletesen!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 19.

csigedia

2015. december 10.

Clarins arclemosóval (zsíros bőrre), írisz tonikkal és a mattító lotion-nel együtt használom, és csodálatos amit művelnek az arcommal :) Az illata mennyei, sárgadinnyéhez hasonlítanám. A fedése szép, természetes, bár a pattikra rá kell menni korrektorral (Clarins Instant Concealer). A biztos matt hatás érdekében az Ever Matte púderrel szoktam lefixálni. Tökéletes matt hatás egész napra: reggel 7-kor sminkelek és du. 5-re sem fényes az arcom, pedig T-vonalban eléggé zsíros szokott lenni, de ez a termék csodát művelt :) Ha hozzáérek az arcomhoz, nem ragad, nem maszatolódik, hanem kellemes selymes érzést kelt. Előtte a Vichy Dermablend-et használtam egy darabig, full maszkos fedése van, de 2-3 óra és lefolyt az arcomról, pedig púderrel azt is lefixáltam.
Örülök, hogy rátaláltam erre a termékcsaládra! Végre nem kell többé alapozó után vadászni, mert megtaláltam az Igazit :) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

mismercus

2015. december 5.

Tökéletes és biztos fedés egész napra. Sajnos kissé borsos az ára, de mivel a fedése szuper, borsónyi adagokból megoldható az alapozás, így sokáig kitart. Biztos befektetés. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

deakreka

2015. október 22.

Teljesen elégedett vagyok vele, nemrég vásároltam egy sminkes segítségével. Nagyon sokaig tart es az általában olajosan fénylő bőröm matt maradt teljesen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Dimethiconol, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag