Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 6525 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Klári333, az összetevőket feltöltötte: hlea, Módosítva: 2014. május 15.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Clarinsklub, 6525 Ft

Kétfázisú, kettő az egyben arctisztító és tonik az elfoglalt hölgyek számára. Kíméletesen tisztít, eltávolítja a sminket. Frissességet és komfortérzetet biztosít. Narancskivonattal.

Ár: 6525 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
tillisilli

2017. június 16.

Egy utazócsomagban volt 100ml-es minta belőle. Nem szeretek lehúzni terméket, de ez csípi a szemet. Leszedi a sminket, a vízálló spirált is. De ugyanezt pl egy Garnier kétfázisú micellás víz is tudja, amiből 3.50€ 400ml-es üveg, és az nem csípi a szememet ellentétben ezzel a termékkel.
Zsíros réteget is hagy az arcon, de minden kétfázisú hagy, ez nem zavarna amúgy. Mindehhez jó erős mű-narancs szaga van, ami szintén irritáló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Bb.Sophie

(!)
2017. május 4.

Csak egy mintám van belőle, de nem bánom, mert nekem sajnos nem vált be... :(
Nagyon erős,émelyítően parfümös narancsos illata van, szépen tisztít. nem irritálja a szemet de az egész arcomon marad utána egy olajos réteg, amit nekem külön le kellett mosnom. Ezzel a tulajdonságával semminképpen sem "for all skin types", egy zsíros bőrűnek ezt reggel felkenni katasztrófa.
A lemosó tulajdonsága miatt adtam 3 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Csak egy mintám van belőle, de nem bánom, mert nekem sajnos nem vált be... :(
A lemosó tulajdonsága miatt adtam 3 csillagot. :)

hlea

2017. január 15.

Imádom. Az előtisztított arcomat szoktam áttörölni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Imádom. Az előtisztított arcomat szoktam áttörölni vele.

peto.kittus

2014. szeptember 25.

Ajándékba kaptam, de nagyon megszerettem. Én igazából nem a "lusta" kategóriába tartozom, de esténkként ezzel szedem le a sminkem arctisztítás előtt és nagyon könnyen elbánik az erős sminkkel is. Kevés elég egy vattakorongra.
Vízálló szempillaspirállal nem próbáltam még de nálam bevált.
Ahogy szedem le a sminket vele, olyan mintha közben hidratálóval át is kenném a szemem környékét. Egy hátránya hogy zsíros érzetet hagy, csak ezért 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Vízálló szempillaspirállal nem próbáltam még de nálam bevált.

Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!