Clarins

Ár:   15 900 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. március 19.

Ár:   15 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Sötét karikákra és duzzanatokra

Bőröregedést gátló szemkörnyékápoló szérum lifting hatásssal, mely csökkenti a duzzanatokat és sötét karikákat. Feszesebb, fiatalosabb szemkontúr a 40-es korosztályban lévő nők számára. Gyengéden megemeli és feszesíti a bőrt, halványítja a sötét karikákat. Megkönnyíti a smink felvitelét.

Lizka

2019. január 2.

Hát, én nem vagyok elájulva. Két hete használom, van egy átmeneti hatása. Mondjuk azonnal hat, és kb. 1 óra múlva semmi. Én tuti nem veszem újra..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 2.

skin

2018. március 30.

Maga a tökély! Ez tényleg teszi a dolgát. Reggelente használom este Annayake . Nem túlzok ,pár pillanat alatt eltünteti a szemhéj duzzanatot és sötét karikákat. Nincsenek a szemem alatt táskák inkább árkok ,de azokkal is elbánik. Friss üde tekintet ,mintha hűsítene de nem menthollal teszi. Amikor az üzletben kipróbáltam a kézfejemre kenve ugyanezt éreztem.Elkötelezett híve vagyok a Clarins termékeknek szinte mindig ezeket használom mert számomra reális áron nyújtják azt amit elvárok. Ez eddig a csúcs ! Bőven megéri az árát egy borsnyi mennyiségű elég a két szememre. Most két-három hete használom ,nem tudom meddig lesz elég? Mindenképpen újravevős, és csak remélni tudom hogy nem szüntetik meg a forgalmazását ,mint egy korábbi csoda krémjüknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 30.

Nemesene

2018. március 2.

Esténként használom, általában kétnaponta. A puffadást teljesen megszűntette a szemeim alatt, sajnos a lilás-barnás elszíneződéssel nem tudott mit kezdeni, ennek ellenére újra fogom venni, mert a maga kategóriájában kiemelkedő termék, ami tényleg hat csak éppen nem mindenre. Kellemes textúrája van, az üvegből picit nehézkes kiszuszakolni, számomra az illata semleges. Teljesen luxi cucc, mert maga a krém arany színű ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

edi74

2017. január 22.

Másodikat használom, reggelente. Szeretem. Kellemes felkenni, hidratál, jó alap a sminkeléshez. Üdébbnek látom magam tőle. Guszta a pumpás flakonka, jó érte nyúlni. :) Drága, mint a Clarins-ek úgy általában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 22.

Mese11

2016. április 10.

Korábban nem használtam szérumokat. Most kezdem őket felfedezni és hűha. :) Ez hirtelen ötlettől vezérelve vettem és nagyon jól tettem. Kitűnő alap a szemkörnyékápolóhoz. Sokkal frissebbnek, üdébbnek látom a bőröm, amióta használom. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

szeliger

2014. január 14.

A bőrrel megegyező színű, áttetsző, zselés állagú krém finom mikrocsillámokkal és kellemes, nagyon szolid illattal. Nagyon könnyen felvihető, gyorsan beszívódó, hibátlanul lehet rá sminkelni. Felvitel után én a csillámokat már nem látom, de lehet, hogy a leírásnak megfelelően segítik a kiváló végeredményt. Talán a koffein tartalma miatt, de pár percen belül csodásan lehúzza a szem alatti táskákat. Nagyon szeretem, a reggeli rutin része. Nem csíp, nem irritál. A csomagolás pedig teljesen praktikus, nagyon jól adagolható pumpás kiszerelés, a kupak is kellően szorul a flakon nyakára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Betaine, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.