Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Clarinsklub-n 14925 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Klári333, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 12.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Clarinsklub, 14925 Ft

Használatával a bőr simább és hidratáltabb lesz. Napról napra, a nyak bőre feszesebbé, fiatalosabbá válik.

Ár: 14925 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
filemon

2018. december 12.

Állítólag nyakápoló... na persze... először én is annak vásároltam. Aztán észre sem vettem, véletlenül az arcomra kentem. Na azóta leginkább oda kenem... Szuper kis krém, reggelre feltölti a bőröm, este pedig mikor bekenem gyorsan beszívódik, egy meleg, bársonyos érzetet ad. Kipróbáltam, sminkelni is lehet rá! Nagyon jól hidratál, de több mint egy hidratáló krém. Három hete használom, kimondottan ruganyos a bőröm. Tényleg! Hm. 46 éves vagyok! :-) Csudajó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 12.

juditkaa70

2015. november 27.

A koromhoz viszonyítva elég szép a bőrőm,de megelőzés céljából ajánlatos használni. Mert,hát ugye tudjuk mi nők lehet akármilyen botox kezelést felvenni az arcnál,ha a nyak és a dekoltázs nincs eléggé ápolva. Itt látszódik meg a leghamarabb egy nőnél a kor! :( Először nem is hittem benne,de minden tusolás után reggel-este használtam. Kellett egy pár hét mire a hatását észleltem. Nagyon széppé,és feszesebbé varázsolta a dekoltázsom,és a nyaknál úgyszintén. Ja,és 46 éves vagyok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-20 ti I eu 2 1